• Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • Linkedin
  • Rss
ARGE BİLİŞİM - Gebze/Kocaeli
İsyerlerim.Com | Sektörlerin Buluşma Noktası
Action Coin
ARGE BİLİŞİM
Kocaeli/Gebze
 
Facebook Sayfası
Firma Harita Konumu
Firmanın İlanları
Firma Haberleri
Personel İlanları
Firma Detayları
  • ARGE BİLİŞİM
    Ortalama Puan 0.00
Firma Yetkili Hulisi AYLUÇTARHAN
Telefon/Fax 02163143610  
Gsm Numarası 05497345302
Firma Adres -Elektronik Montaj amp; Muhasebe Ofisi- Abdurrahmangazi Mah. Atatürk Cad. No:30 D:7 Sultanbeyli/İSTANBUL TEL: +90 216 314 36 10 FAX: +90 216 314 36 10 GSM: +90 549 734 56 02 MAIL: arge@argebilisim.com -Yazılım Ofisi- GOSB TEKNOPARK KEMAL N
Şehir / İlçe Kocaeli / Gebze
Mail Adresi erhankenarci@argebilisim.com
Web Adresi http://www.argebilisim.com/index.html
Firma Tanıtım

ARGE BİLİŞİM bilişim teknolojilerini kullanarak tüm sektörlere araştırma geliştirme projeleri gerçekleştirmek  üzere 2002 yılında kurulmuştur.

ARGE BİLİŞİM donanım tasarımı ve her seviyede bilgisayar dilleri kullanarak yazılım geliştirme konularında  derin bilgi birikimine sahiptir. Çalışanlarımız yeni elektronik cihaz geliştirme, mekanik makinelere   elektronik kontrol sistemleri tasarımı , veri toplama projeleri, elektronik cihaz ve bilgisayar yazılımları içeren otomasyon projeleri konularında deneyimlidirler.

ARGE BİLİŞİM müşterilerinin sorunlarını dinleyerek uygun çözümler sunan, araştırma geliştirme yaklaşımıyla  projelerini yürüten ve bu süreçlerde müşterisiyle interaktif çalışan bir firmadır.

Geniş bir yazılım ve donanım modülleri kütüphanesine sahip olan ARGE BİLİŞİM KOBİ'lerin yatırım taleplerine düşük maliyetli çözümler sunabilmektedir.

Amacımız: Elektronik , haberleşme ve bilgisayar teknolojilerini kullanarak müşterilerimize mükemmel çözümler  sunup rekabet güçlerini arttırmaktır.

Misyonumuz: Özellikle imalat sektörüne yönelik otomasyon projeleri ve ileri teknolojik makinelerin araştırma geliştirme projelerini gerçekleştirmektir.

Firma Şubeleri
Facebook Yorumları
Disqus Yorumları
ARGE BİLİŞİM ( Firma ve Sektör Rehberi)
2 0.00 Oylama - "ARGE BİLİŞİM" ARGE BİLİŞİM bilişim teknolojilerini kullanarak tüm sektörlere araştırma geliştirme projeleri gerçekleştirmek üzere 2002 yılında kurulmuştur.