• Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • Linkedin
  • Rss
Bambi Yatak - Torbalı/İzmir
İsyerlerim.Com | Sektörlerin Buluşma Noktası
Action Coin
Bambi Yatak
İzmir/Torbalı
 
Facebook Sayfası
Firmanın İlanları
Firma Haberleri
Personel İlanları
Firma Detayları
  • Bambi Yatak
    Ortalama Puan 0.00
Firma Yetkili Bambi
Telefon/Fax 02328537350  
Gsm Numarası
Firma Adres 29 Ekim Mahallesi 9223. Sokak No: 8 Yazıbaşı Torbalı İZMİR
Şehir / İlçe İzmir / Torbalı
Web Adresi http://bambi.com.tr/
Firma Tanıtım

Bambi hayatınıza şekil katar

Firmamız 1965 yılından bu yana koltuk takımları ile son 10 yıldır yatak-baza-başlık üretmekte olup her geçen gün artan ürün kalitesi ve müşteri portföyü ile en iyi hizmeti vermektedir.

Çetmen Koltuk ismiyle yola çıkan firmamız 1997 yılından itibaren BAMBİ MOBİLYA markasını ve ismini tescil ettirerek hedeflerine doğru emin adımlarla ilerlemektedir.

Başta Ege Bölgesi olmakla beraber tüm Türkiye’de çok iyi bilinen bir şirket olup, kendisini yurtdışında da kabul ettirmeye başlamış bir firmadır.

Fabrikamız İzmir Torbalı da 40.000 m2 lik kapalı alanda 520 kişilik tecrübeli ekibi ile en son teknolojiye sahip üretim bant ve makineleri kullanarak, günlük 150 oturma grubu, 500 adet yatak, 200 adet baza ve başlık üretimi ile müşterilerine hizmet vermektedir. Firmamız en iyi sonucu alabilmek için, üretiminde en kaliteli malzeme ile yeni nesil yüksek teknolojiyi birleştirmektedir.

 Ürünlerimizin tamamı TSE standartlarına uygun olarak üretilmekte ve 2 yıl garanti dahilindedir.

Ürün koleksiyonumuz sektörümüzde oluşan ihtiyaç, gelişme ve değişimlerle doğru orantılı olarak her yıl yenilenmektedir. Modellerimizin tamamı tasarım tescil belgesine sahip olup hayatımızı daha kolaylaştıracak çözümler sunmaktadır.

Firma Şubeleri
Firmanın Ürünleri
İlan Başlığı İlan Türü İlan Tarihi
Bambi Yatak ( Firma ve Sektör Rehberi)
2 0.00 Oylama - "Bambi Yatak" Başta Ege Bölgesi olmakla beraber tüm Türkiyede çok iyi bilinen bir şirket olup, kendisini yurtdışında da kabul ettirmeye başlamış bir firmadır.