• Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • Linkedin
  • Rss
Çatı Penceresi - Sultanbeyli/İstanbul
İsyerlerim.Com | Sektörlerin Buluşma Noktası
Bu Alana Reklam Verin.
Çatı Penceresi
İstanbul/Sultanbeyli
 
Facebook Sayfası
Firma Harita Konumu
Firmanın İlanları
Firma Haberleri
Personel İlanları
Firma Detayları
  • Çatı Penceresi
    Ortalama Puan 0.00
Firma Yetkili Özkan Demircan
Telefon/Fax 0216 498 89 81  0216 498 89 81
Gsm Numarası 0535 356 37 25
Firma Adres Ahmetyesevi mahallesi çamlık caddesi sema sokak no:9
Şehir / İlçe İstanbul / Sultanbeyli
Mail Adresi catipenceresi@hotmail.com
Web Adresi http://www.fakrocatipencereleri.com
Firma Tanıtım

Bir dünya markası olan pencere ve kapı sistemlerimiz, yaşam alanlarınız için vazgeçilmezdir. Müşterilerimizin taleplerine göre üretim yapmakta ve çağın gereksinimlerine ayak uydurduğumuz gibi ürün gamımızla sizlere en doğru hizmeti vermekteyiz.

Ürün gamı açısından dünyanın ve Türkiye’nin en iyilerinden biriyiz. Mutlaka hizmetlerimiz ve ürün gamımız hakkında bilgi alın ve en doğru tercihi yapın. Fakro çatı penceresi olarak hem teknolojiyi doğru kullandığımız hem de üretim aşamasında hiçbir şeyden taviz vermediğimiz için piyasadaki diğer markalardan sıyrılmaktayız.

Yüksek teknolojiye sahip malzemelerden üretilen ürünlerimiz AB standartlarındadır. Ürün profillerimiz enerji tasarruf düzenlemesinin şart koyduğu koşullarda üretilmekte hatta bu standart düzenlemelerinin bile üzerindebir performans sergilemektedir. Pencere ve kapı sistemlerimiz izolasyondan ödün vermeyerek, tasarımda, estetikte maksimum verim sağlar.

Türkiye’de pencere ve kapı sistemleri dendiğinde akla ilk gelen markalardan biri olan fakro çatı penceresi firmamız akıl almaz bir kararlılıkla ve AB standartlarındaki eksiksiz ve zamanında teslim ettiği ürünleri ile müşteri memnuniyetinde günden güne daha da yerini sağlamlaştırmaktadır.

İnsana ve doğaya saygıdan ödün vermeden, sürekli gelişim ile hizmet sunduğumuz PVC kapı pencere sistemleri sektörün de , teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan, değişimi yönlendiren, kullanıcı ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, çevreye duyarlılığı ile öncü olan, yerli ve yabancı kuruluşların birinci derecede tercih ettiği, bir dünya şirketi olmak.

Firma Şubeleri
Facebook Yorumları
Disqus Yorumları
Çatı Penceresi ( Firma ve Sektör Rehberi)
2 0.00 Oylama - "Çatı Penceresi" Çatınızdaki ve terasınızdaki çatı penceresi alanları için üretilen fakro çatı pencere modellerinin tamamı burada.