• Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • Linkedin
  • Rss
Hatay Oto Kiralama - Antakya/Hatay
İsyerlerim.Com | Sektörlerin Buluşma Noktası
Bu Alana Reklam Verin.
Hatay Oto Kiralama
Hatay/Antakya
 
Facebook Sayfası
Firmanın İlanları
Firma Haberleri
Personel İlanları
Firma Detayları
  • Hatay Oto Kiralama
    Ortalama Puan 0.00
Firma Yetkili Kemal Sönmez
Telefon/Fax 03224545715  +90 (322) 454 57 15
Gsm Numarası +90 (322) 454 57 15
Firma Adres Atatürk Cd. No:34 Mustafa Kemal Paşa 31115 Serinyol
Şehir / İlçe Hatay / Antakya
Web Adresi http://www.uzmanrentacar.com
Firma Tanıtım

Hatay araç kiralama devinden güven içinde araba kiralayın.

Arabaları bayback sistemi ile otoparkına katan,ardından Hatay havalimanında veya şehir merkezi olan Antakya'da kullanıcılarına daima sıfır olarak sunan Uzman oto , sizlere daima sıfır kokusu üzerinde olan eko fiyatlara lüks hizmet sunmaktadır.

Daima güçlü finansal gücünü yenilenen araçlarına harcayan,bu durumda her vakit yeni araba konforu yaşayan müşterilerin tekrar tercih nedeni olan işletme,135 adet farklı segmentte arabalarla Hatay rent a car hizmeti vermektedir.

Hatay'a uçmadan önce mutlaka araç rezervasyonunuzu yaparak yerinizi ayırtın.Şirketin resmi sitesine bakıp kendinize uygun araba bulursanız ayırtın.Onay süreci 5 dk sürmekte olup koşullara uyan herkeze uzman kiralık araba sunmaktadır.

Hatay oto kiralama konusunda en çok tercih edilen kuruluşun sebebi,sundukları hizmet ile müşterilerine güler yüzü eksik etmemeleridir.Keza sizlerin , daima yol yardım hizmeti alabileceğiniz çağrı hatlarınız olacağından diyalog kurmanız esnasında iletişim güçlüğü çekmeyeceğinize emin olabilirsiniz.

Arabalar belirli km dolumundan sonra yenilendiğinden,henüz bakıma girmeden gerekli servis noktasına tamamiyle iade edilmektedir.Bu durumda arabalar genelde sıfır olmakta,yada en fazla 20.000 km şeklinde sunulmaktadır.

Ama daha ucuz sekmentli arabalar isteyenler düşük model seçeneklerini sorabilirler.Keza yaz aylarında genelde yurt dışından hatay araba kiralama hizmeti almak isteyen aylıkçı göçmenler , Uzmanın bu konuda da atılım yapmasını sağlamıştır.

Hatay havalimanı içerisinde yer almakta olan uzman farkıyla oto kiralamalarınızı hızlı ve mükemmel şekilde deneyimleyin.

 

Firma Şubeleri
Firmanın Ürünleri
İlan Başlığı İlan Türü İlan Tarihi
Hatay Oto Kiralama ( Firma ve Sektör Rehberi)
2 0.00 Oylama - "Hatay Oto Kiralama" Uzman oto fix markasının güçlü kuruluşu Hataydaki gururudur.Oto kiralama konusunda ülkeye açılan ilk bayilik kapısıdır.