• Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • Linkedin
  • Rss
HAYALİM ORGANİZASYON ŞANLIURFA - Şanlıurfa/Şanlıurfa
İsyerlerim.Com | Sektörlerin Buluşma Noktası
Bu Alana Reklam Verin.
HAYALİM ORGANİZASYON ŞANLIURFA
Şanlıurfa/Şanlıurfa
 
Facebook Sayfası
Firma Harita Konumu
Firmanın İlanları
Firma Haberleri
Personel İlanları
Firma Detayları
  • HAYALİM ORGANİZASYON ŞANLIURFA
    Ortalama Puan 5.00
Firma Yetkili Ece Hacer DOĞAN
Telefon/Fax 0 414 316 06 63  
Gsm Numarası 0543 535 25 26
Firma Adres Bahçelievler Mah. Kız Meslek Lisesi Karşısı Bahçesaray Düğün Salonu Yanı Altınyaprak Apt. Altı HAYALİM ORGANİZASYON / ŞANLIURFA
Şehir / İlçe Şanlıurfa / Şanlıurfa
Mail Adresi hayalimorganizasyon-63@hotmail.com
Web Adresi http://www.hayalimorganizasyon.com/
Firma Tanıtım

Anasayfa Hayatınız boyunca sizinle birlikte anılacak her türlü karmaşadan uzak görkemli ve kusursuz bir düğün organizasyonu için konusunda uzman profesyonel kadromuzla sizleri yalnız bırakmıyor, süprizlerle dolu muhteşem bir şölene davet ediyoruz.
 

Alışılmışın dışında yılar boyu unutulmayacak sadece size özel bir düğün planlamak istiyorsanız; sınırlarını zorluyor, çok farklı konsept düğünler tasarlayarak. o en anlamlı günü unutulmaz kılıyor düşlerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz.

Yaptığımız organizasyonlar ile, Sizi yansıtacak, Sizinle anılacak ve unutulmayacak kusursuz konsept düğünler planlıyor o en anlamlı gününüzü unutulmaz kılıyoruz. Amacımız ; müşterilerimiz için en özel günlerinde hayallerini, arzularını gerçeğe dönüştürmek ve unutulmaz bir iz bırakmaktır.

Lütferdeseniz ; Genç, dinamik, güleryüzlü ve çalışkan ekibimiz ile hayalinizdeki düş sahnesini gerçeğe uyarlamak, mutlu anlarınızda yanınızda olmak ve mutluluğunuzu paylaşmak istiyoruz. İyi bir kalite ve hizmeti sunmakla beraber, sizin isteklerinizi göz önüne alarak bu önemli organizasyona ev sahipliği yapıyoruz.

Siz düğününüzde eğlenmenin ve misafirlerinizle ilgilenmenin tadını çıkarırken gerekli tüm detayları sizin adınıza büyük bir titizlikle yürütüyoruz. Düğün salonları' nın en önünde gelen yeniliklere açık olan salonlarıyla modern ve güncel müzik tarzıyla size ve misafirlerinize unutulmaz anlar yaşatıyoruz.

 

Müşterilerimize düğün salonları fiyatlarının uygun olmasının yanı sıra düğün salonu fiyatlarında ödeme kolaylıkları da sunuyoruz ve salonumuz da yapacakları her türlü organizasyonları için ödeyecekleri rakamı bilip ekstra olarak başka bir ödeme yapması gerekmiyor.

Firma Şubeleri
Firmanın Ürünleri
İlan Başlığı İlan Türü İlan Tarihi
Facebook Yorumları
Disqus Yorumları
HAYALİM ORGANİZASYON ŞANLIURFA ( Firma ve Sektör Rehberi)
2 5.00 Oylama - "HAYALİM ORGANİZASYON ŞANLIURFA" Lütferdeseniz ; Genç, dinamik, güleryüzlü ve çalışkan ekibimiz ile hayalinizdeki düş sahnesini gerçeğe uyarlamak, mutlu anlarınızda yanınızda olmak ve mutluluğu