• Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • Linkedin
  • Rss
İpek Temizlik Malzemeleri - Küçükçekmece/İstanbul
İsyerlerim.Com | Sektörlerin Buluşma Noktası
Bu Alana Reklam Verin.
İpek Temizlik Malzemeleri
İstanbul/Küçükçekmece
 
Facebook Sayfası
Firma Harita Konumu
Firmanın İlanları
Firma Haberleri
Personel İlanları
Firma Detayları
  • İpek Temizlik Malzemeleri
    Ortalama Puan 0.00
Firma Yetkili Cüneyt Çinkitaş
Telefon/Fax +90 212 472 01 52  +90 212 472 01 54
Gsm Numarası 05322470975
Firma Adres İkitelli organize sanayi bölgesi Marmara san. Sit. R blok no:459 ikitelli /İstanbul
Şehir / İlçe İstanbul / Küçükçekmece
Mail Adresi info@ipektemizlik.com.tr
Web Adresi http://ipeksoftlines.com/
Firma Tanıtım

Bu dönemde Türkiye de yeni bir ürün olan tuvaletlerde hijyen sağlayan tek kullanımlık Klozet kapak örtüleri üretimine ağırlık verilmiştir.

Bu güne kadar sadece endüstriyel kullanım için üretilen bu üründe yapılan arge çalışmaları ile kullanıcıların ihtiyacına istinaden çantada, cepte taşımaya uygun ölçülerde 10 adetlik cep tipi ve 150 adetlik duvara yapışma Özelliği bulunan Midi ambalaj ile özellikle Küçük Ofis tuvaletleri ve seyahatlerde kişisel hijyen ihtiyacını rahatça karşılayacağı planlanmıştır. Bu ürünler piyasadan alınan olumlu tepkiler nedeni ile ulusal zincirlerde de satışa açılmıştır.

Yine bu ürün geliştirme sürecinde Dünyada bir ilk olarak Çocuklarımızın sağlığı için Ana Okulu klozetlerine Uygun ölçülerde SOFTLİNES KIDS Markamız ile Cep tipi ve 150 Adetlik ambalajlarda üretim gerçekleştirilmiştir.

Süregelen arge çalışmalarımız neticesinde cepte taşınabilen 10 metre tuvalet kağıdı, Hanımlar için tuvalette çok büyük hijyen sağlayan Women aparat ve polietilen kullan at pratik önlük, 200 adetlik yıka kullan at temizlik bezi gibi ürünlerde üretilerek piyasaya sunulmuştur. Temizlik ürünleri ile ilgili arge çalışmalarımız devam etmektedir.

ürünlerimizin ambalaj ve tasarım ve patentleri alınmış olup bu ürünlerimiz ulusal zincirler ve yapı marketlerin bır kısmında satışa sunulmaktadır.

Firma Şubeleri
Firmanın Ürünleri
İlan Başlığı İlan Türü İlan Tarihi
Facebook Yorumları
Disqus Yorumları
İpek Temizlik Malzemeleri ( Firma ve Sektör Rehberi)
2 0.00 Oylama - "İpek Temizlik Malzemeleri" 06/09/1995 Yılında temizlik kağıtları ve ürünleri satışı amacı ile kurulan şirketimiz Bir çok üretici firmanın bayiliğini alarak ağırlıklı olarak işyerleri için