• Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • Linkedin
  • Rss
Makser Team Press ve CNC - Ceyhan/Adana
İsyerlerim.Com | Sektörlerin Buluşma Noktası
Bu Alana Reklam Verin.
Makser Team Press ve CNC
Adana/Ceyhan
 
Facebook Sayfası
Firma Harita Konumu
Firmanın İlanları
Firma Haberleri
Personel İlanları
Firma Detayları
  • Makser Team Press ve CNC
    Ortalama Puan 0.00
Firma Yetkili Doğukan Çevik
Telefon/Fax 0322 346 43 19  0322 346 43 99
Gsm Numarası 0506 293 84 10
Firma Adres Hacı Sabancı Aosb Acıdere Mah. Menekşe Sk. No:20 Sarıçam / Adana
Şehir / İlçe Adana / Ceyhan
Mail Adresi info@makserpress.com.tr
Web Adresi http://www.makserpress.com.tr/
Firma Tanıtım

Hakkımızda

Firmamız 2003 yılında Adana'da faliyete gecmiş olup,bu tarihten itibaren Membran Press ve CNC Ahşap işleme makinaları üretimiyle,sektördeki hayatına başlamıştır. Firmamız Ahşap işleme makinaları,üretim sektöründeki yenilik,değişimlere ayak uydurabilmek ve paralel bir seyir izlemek için her geçen gün teknolojisini,deneyimli ve işinde uzman personelleri ile vizyonunu geliştirmektedir.

Firmamız 7000 m² Alan üzerinde kurulu Üretim,Satış ve Teknik Hizmetler birimlerini birlikte koordine etmektedir.

Makine satışlarımızın %60 lık kısmı yurt dışına  % 40 lık kısmı ise yurt içinde tüketicileri ile buluşmaktadır. Bugüne kadar 3000 Vakum Membran Pres ve 400  Cnc Ahşap İşleme referanslarımız bulunmaktadır.

Üretim , Membran Pres makinalarında yıllık 240 adet ve CNC Ahşap işleme makinalarında ise yılda 96 adet üretilecek şekilde planlanarak kapasitesini arttırmıştır. Ürünler ve firma CE, ISO, TSE-HYB, Hizmet sonrası Yeterlilik ,Marka Tescil belgelerine sahiptir.Firmamız ürün kalitesi , satış sonrası teknik servis ve makine yedek parça destegi ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlamaktır.

 

Makser 10 yıllık bir üretici olmanın yanı sıra bir mühendislik,danışmanlık ve hizmet firmasıdır.Müşterilerinin ihtiyaçlarını doğru tespit eder.Satışta ve satış sonrasında en iyi hizmeti vermek için özenli ve hızlı hareket eder.Bu esnada en ileri teknolojiden verimli şekilde yararlanarak sürekli kendini yeniler.

 

Makser 'in varoluş sebebi ve felsefesi hizmet verdiği kuruluşların,hayatını kolaylaştırmak başarılarına katkıda bulunmaktır. Bu sayede her zaman güvenilir ve saygın kalmaktır.

Firma Şubeleri
Firmanın Ürünleri
İlan Başlığı İlan Türü İlan Tarihi
Facebook Yorumları
Disqus Yorumları
Makser Team Press ve CNC ( Firma ve Sektör Rehberi)
2 0.00 Oylama - "Makser Team Press ve CNC" Firmamız 2003 yılında Adanada faliyete gecmiş olup,bu tarihten itibaren Membran Press ve CNC Ahşap işleme makinaları üretimiyle,sektördeki hayatına başlamıştır.