• Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • Linkedin
  • Rss
MixRite Türkiye Dozajlama Pompaları - Kepez/Antalya
İsyerlerim.Com | Sektörlerin Buluşma Noktası
Bu Alana Reklam Verin.
MixRite Türkiye Dozajlama Pompaları
Antalya/Kepez
 
Facebook Sayfası
Firma Harita Konumu
Firmanın İlanları
Firma Haberleri
Personel İlanları
Firma Detayları
  • MixRite Türkiye Dozajlama Pompaları
    Ortalama Puan 0.00
Firma Yetkili Mixrite
Telefon/Fax 90(242)2487086  90(242)2487086
Gsm Numarası 0(532)4558130
Firma Adres Tahılpazarı Mah. Tugayoğlu İş Mrk. K:4, No22, 07140 Kapalıyol - Şarampol Antalya, Turkey
Şehir / İlçe Antalya / Kepez
Mail Adresi antalya@mixriteturkey.com
Web Adresi http://www.mixriteturkey.com/
Firma Tanıtım

Bilginler danışmanlık 2005 yılında kurulmuştur. Kurumsal danışmanlık hizmetleri ile birlikte Mixrite oranlı dozaj pompalarının Türkiye ithalatçısı ve bölge satış pazarlama ofisi olarak faaliyetini sürdürmektedir. bilgin&bilgin | Bilginler Danışmanlık 2009 yılı son çeyreğinde "MixRite Oranlı Dozaj Pompları"nın Türkiye tek yetkili  ithalatçısı ve distribütörü olmuştur.
Mixrite dozaj pompaları endüstri, tavukçuluk, tarım ve su klorlama uygulamalarına yönelik olarak ileri düzeyde plastik teknolojisi kullanılarak üretilmiş olup içeriğindeki sisteme sıvı katkıyı istenilen miktarda alarak su ile karıştırır ve tekrar metodu ile çalışır. Mixrite dozaj pompaları ( medikatör) su yönetimlidir yani herhangi bir enerji kaynağına ( elektrik vb) ihtiyaç duymaz.

Mixrite oranlı dozaj pompaları, sıvı katkı maddelerini, sizin belirlediğiniz en uygun ölçüde, su ile mükemmel bir şekilde karıştırmak için özel olarak tasarlanmış ve üretilmiştir. Mixrite dozaj pompaları sadece su ile çalışır. Pompanın çalışması için harici bir enerji kaynağına (elektrik gibi) ihtiyaç yoktur. Mixrite oranlı dozaj pompaları özel tasarımı, kaliteli üretim elemanları, 10 yıla kadar yedek parça desteği ile tüm dünyada kendini kanıtlamış bir markadır.  Pompalarımız üstün özellikleri ile sektörlerin kullanımı açısından profesyonellerin bir seçimi olmuştur. 

 

Firma Şubeleri
Firmanın Ürünleri
İlan Başlığı İlan Türü İlan Tarihi
Facebook Yorumları
Disqus Yorumları
MixRite Türkiye Dozajlama Pompaları ( Firma ve Sektör Rehberi)
2 0.00 Oylama - "MixRite Türkiye Dozajlama Pompaları" Mixrite oranlı dozaj pompaları, sıvı katkı maddelerini, sizin belirlediğiniz en uygun ölçüde, su ile mükemmel bir şekilde karıştırmak için özel olarak tasarlanm