• Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • Rss
1071 Film Yapım Reklam - Çankaya/Ankara
İsyerlerim.Com | Sektörlerin Buluşma Noktası
Bu Alana Reklam Verin.
1071 Film Yapım Reklam
Ankara/Çankaya
 
Facebook Sayfası
Firma Harita Konumu
Firmanın İlanları
Firma Haberleri
Personel İlanları
Firma Detayları
  • 1071 Film Yapım Reklam
    Ortalama Puan 0.00
Firma Yetkili 1071 Yapım
Telefon/Fax 3122586355  
Gsm Numarası 00000000000
Firma Adres Ufuk Üniversitesi Cad. No:3 The Paragon Tower Plaza Kat:23 Çukurambar Ankara / Çankaya
Şehir / İlçe Ankara / Çankaya
Mail Adresi iletisim@1071yapim.com
Web Adresi http://www.1071yapim.com
Firma Tanıtım

1071 Yapım Prodüksiyon özgün ve yaratıcı projeleri ulusal ve uluslararası alanlarda hayata geçirmek amacıyla kurulmuştur. İleri teknolojisi ve uzman ekibiyle, televizyon ve sinema dünyasının Anadolu'ya ve Dünyaya açılan kapısı olma yolunda hedeflerini büyüten 1071 yapım, günden güne sektör içinde daha etkin rol oynamaktadır. Tarihimiz bir hedefimiz bir sloganı ile yola çıkan 1071 Yapım Ekibi, tarihinden güç alarak Güçlü Türkiye (1071 2071) hedefine ulaşmak amacındadır.

Hizmet Alanlarımız:
Reklam filmleri, belgeseller, müzik klipleri, kamu spotları, tv programları, dizi filmleri, uzun ve kısa metrajlı tv ve sinema filmleri, tasarım, animasyon, danışmanlık, kurgu ve montaj yanı sıra helikopter ve fotoğraf çekimi hizmetleri sunmaktadır.
1071 Yapım Prodüksiyon, uygulayıcı yapımcı, yapımcı, uzman yönetmen ve ekibi ile sinema filmi ve dizi sektöründe profesyonel hizmet vermektedir. Ayrıca müzik sektöründeki sanatçıların eserlerini sinematografik açıdan zengin esere ve sanatçıya değer katacak şekilde video klip çekimini en kaliteli biçimde sunmaktadır.
1071 Yapım, tasarım, basılı, görsel, grafik tasarım, vektörel çizim ve internet konulu kurumsal çözüm ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Firmaların web tasarım ihtiyacını giderirken, aynı zamanda logo tasarımı, marka yaratımı, danışmanlık hizmeti ile hedef kitleye optimum bir bütçe ile yatırımın karşılığını verebilme telaşı aktivitelerini mükemmel kılmaya çalışmaktadır.

Firma Şubeleri
Firmanın Ürünleri
İlan Başlığı İlan Türü İlan Tarihi
Facebook Yorumları
Disqus Yorumları
1071 Film Yapım Reklam ( Firma ve Sektör Rehberi)
2 0.00 Oylama - "1071 Film Yapım Reklam" Firmaların web tasarım ihtiyacını giderirken, aynı zamanda logo tasarımı, marka yaratımı, danışmanlık hizmeti ile hedef kitleye optimum bir bütçe ile yatırımın