• Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • Rss
Ağaoğlu Reklamcılık İnşaat Mühendislik ve Danışmanlık - Çiftlik(Özyurt)/Niğde
İsyerlerim.Com | Sektörlerin Buluşma Noktası
Bu Alana Reklam Verin.
Ağaoğlu Reklamcılık İnşaat Mühendislik ve Danışmanlık
Niğde/Çiftlik(Özyurt)
 
Facebook Sayfası
Firma Harita Konumu
Firmanın İlanları
Firma Haberleri
Personel İlanları
Firma Detayları
  • Ağaoğlu Reklamcılık İnşaat Mühendislik ve Danışmanlık
    Ortalama Puan 4.00
Firma Yetkili Ağaoğlu Reklam
Telefon/Fax +90 (352) 333 3 333  +90 (352) 333 4 333
Gsm Numarası 00000000000
Firma Adres Ağaoğlu San Tic. Ltd. Şti. Organize Sanayi Bölgesi Koyunlu Cad. No:8 O.S.B. / Niğde / TÜRKİYE
Şehir / İlçe Niğde / Çiftlik(Özyurt)
Mail Adresi info@agaoglugroup.com
Web Adresi http://www.agaoglugroup.com/
Firma Tanıtım

Ağaoğlu, 1999 yılında pvc kapı ve pencere sistemleri alanında satış ve pazarlama yapmak üzere kurulmuştur. Hızlı, kaliteli, orta ve üst ürün segmentine hitap eden, uygun fiyatlı, ürünler sunma amacıyla yola çıkan Ağaoğlu, yıllar süren ciddi ve yoğun çalışmalar sonucunda 2014 yılında Türkiye’nin en büyük, dünyanın 3.büyük pvc pencere ve kapı fabrikasını kurarak, profesyonel hazır pvc pencere ve kapı sektörünün en büyük kapasiteli lider kuruluşu olmayı başarmıştır.

 

Ürün portföyümüz, yerli grupta Egepen Deceuninck tarafından üretilen (2014 yılında PİMAŞ hisselerini Enka Holding’ten satın alarak DECEUNINCK NV ailesine katılmıştır. DECEUNINCK NV ailesi  Egepen Deceuninck, Winsa, Flora, Inoutic, Pimaş, Pimapen, Maestro, DWT, Pimaş Siding, Camoda, Pimawood, Deceuninck Alüminyum Sistemleri ve Winsa Alüminyum Sistemleri ile sektörünün en geniş ürün yelpazesine sahiptir.  )WinLIFE markalı ve ithal grupta GEALAN Fenster-Systeme GmbH ürünlerinden oluşmaktadır.

Ayrıca yine Egepen Deceuninck tarafından üretilen Maestro profillerinin bölge distributorluğu ile Maestro, WinLIFE, DWT, GEALAN  profilleri, profil dağıtım kanalımızla üretici bayilere hizmet vermektedir.

300’ün üzerinde bayisi ve ticaret yaptığı tedarikçileri ile birlikte sürekli büyüyen dev ailemiz, ülkemize ve insanımıza hizmet etmekten mutluluk duymaktadır.

Firma Şubeleri
Firmanın Ürünleri
İlan Başlığı İlan Türü İlan Tarihi
Facebook Yorumları
Disqus Yorumları
Ağaoğlu Reklamcılık İnşaat Mühendislik ve Danışmanlık ( Firma ve Sektör Rehberi)
2 4.00 Oylama - "Ağaoğlu Reklamcılık İnşaat Mühendislik ve Danışmanlık" Ağaoğlu, 1999 yılında pvc kapı ve pencere sistemleri alanında satış ve pazarlama yapmak üzere kurulmuştur. Hızlı, kaliteli, orta ve üst ürün segmentine hitap ed