• Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • Rss
Alacakaya Mermer - Alacakaya/Elazığ
İsyerlerim.Com | Sektörlerin Buluşma Noktası
Bu Alana Reklam Verin.
Alacakaya Mermer
Elazığ/Alacakaya
 
Facebook Sayfası
Firma Harita Konumu
Firmanın İlanları
Firma Haberleri
Personel İlanları
Firma Detayları
  • Alacakaya Mermer
    Ortalama Puan 0.00
Firma Yetkili Alacakaya
Telefon/Fax 0424-2551260  0424-2551264
Gsm Numarası 0424-2551260
Firma Adres Organize Sanayi Bölgesi, 23280, Yazıkonak, Elazığ, Türkiye
Şehir / İlçe Elazığ / Alacakaya
Mail Adresi info@alacakaya.com
Web Adresi http://www.alacakaya.com/
Firma Tanıtım

 1984 yılında fabrika işletmeciliğine başlayan Alacakaya Mermer sürekli yenileyerek günümüzde çağın tüm gereksinmelerini karşılayacak teknik ekip ve donanıma sahip bir tesise kavuşmuştur.
Elazığ Vişne (Rosso Levanto) ile yakalanan başarıdan sonra Botticino Royal başta olmak üzere tüm taşların dünyada markalaşması konusunda önemli adımlar atılmıştır. Yıllık 970.000 metrekare olan fabrika üretiminin % 75’i dış pazarda, % 25’lik bölümü ise iç pazarda değerlendirilmektedir.
   Alacakaya Mermer A.Ş. ihracatının büyük kısmını Uzak doğu ve orta doğu başta olmak üzere; Asya, Avrupa, Güney Amerika, Kuzey Amerika, Afrika, Avustralya kıtalarınada yapmaktadır.
   Alacakaya Mermer A.Ş. standart ölçülerde üretim yapmanın yanı sıra müşteri talepleri doğrultusunda proje bazlı özel üretim yapabilmektedir.
   Ayrıca eskitme, fırçalama ve çekiçleme, asitle çökertme, deri yüzey, yakma gibi özel yöntemler uygulanarak mermere daha da fazla değer kazandırılmaktadır.
Alacakaya Mermer A.Ş. mermerin milyonlarca yıllık serüvenine duyduğumuz hayranlıkla, estetik ve değer kazandıran uygulamalar sahip olduğumuz kaynakları dünyaya tanıtmanın haklı gururunu yaşamaktadır.. Aynı ruhla daha uzun yıllar sektöre hizmet verme isteği ve inancındayız.

Firma Şubeleri
Firmanın Ürünleri
İlan Başlığı İlan Türü İlan Tarihi
Akçadağ Krem Firma Üretimi 15-03-2016
Siyah İnci Firma Üretimi 15-03-2016
Facebook Yorumları
Disqus Yorumları
Alacakaya Mermer ( Firma ve Sektör Rehberi)
2 0.00 Oylama - "Alacakaya Mermer" 1984 yılında fabrika işletmeciliğine başlayan Alacakaya Mermer sürekli yenileyerek günümüzde çağın tüm gereksinmelerini karşılayacak teknik ekip ve donanıma sa