• Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • Rss
Alapala Un Makinaları ve Değirmenleri - Çorum/Çorum
İsyerlerim.Com | Sektörlerin Buluşma Noktası
Bu Alana Reklam Verin.
Alapala Un Makinaları ve Değirmenleri
Çorum/Çorum
 
Facebook Sayfası
Firma Harita Konumu
Firmanın İlanları
Firma Haberleri
Personel İlanları
Firma Detayları
  • Alapala Un Makinaları ve Değirmenleri
    Ortalama Puan 5.00
Firma Yetkili İSMAİL ALAPALA
Telefon/Fax +90 364 254 95 60  +90 364 254 92 90
Gsm Numarası 000000000000
Firma Adres Organize Sanayi Bölgesi 12. Cadde No: 18 PK: 54 19040 Çorum / TURKEY
Şehir / İlçe Çorum / Çorum
Mail Adresi info@alapala.com
Web Adresi http://alapala.com/
Firma Tanıtım

1954 yılında temelleri atılan Alapala Makina, Alapala grubunun en köklü ve ana şirketi olup, sektöründe dünyanın en büyük 2 firması arasında yer almakta ve lider olma vizyonuyla ilerlemektedir.

 

1954'den günümüze...

İstenilen her kapasitede tesisler kuran Alapala Makina, bugün üretiminin %95'ini ihraç eden bir firmadır ve Belçika, Fransa, İtalya, Kanada ve ABD gibi gelişmiş sanayi ülkeleri dahil olmak üzere 4 kıtada, 95'in üzerinde ülkede yüzlerce anahtar teslimi fabrika referansına sahiptir.

Alapala, üstün teknolojik altyapısı, mükemmeliyetçi kadrosu ve yönetimi, kalite ve müşteri odaklı anlayışıyla sürekli gelişmekte ve büyümektedir. Alapala; konusunda uzman kadrosu, yurtdışındaki temsilcilikleri, güçlü servis ağı ve yedek parça stoku ile müşterilerine satış öncesi ve sonrası en iyi hizmeti sunabilmektedir.

 Alapala, en gelişmiş ve ileri teknolojiye sahip üretim tesisinde en iyi verimi ve ürünü elde edeceğiniz kaliteli ve yüksek performanslı un fabrikası makinaları; öğütme sistemleri, temizleme, taşıma & filtreleme, tartım & paketleme, yem makinaları ve un fabrikası için un değirmenleri üretmekte, bunun yanı sıra anahtar teslim un fabrikaları, irmik ve yem fabrikaları kurulumları gerçekleştirmektedir.

Firma Şubeleri
Firmanın Ürünleri
İlan Başlığı İlan Türü İlan Tarihi
Facebook Yorumları
Disqus Yorumları
Alapala Un Makinaları ve Değirmenleri ( Firma ve Sektör Rehberi)
2 5.00 Oylama - "Alapala Un Makinaları ve Değirmenleri" İstenilen her kapasitede tesisler kuran Alapala Makina, bugün üretiminin 95ini ihraç eden bir firmadır ve Belçika, Fransa, İtalya, Kanada ve ABD gibi gelişmiş s