• Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • Rss
ARSEL MEKATRONİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. - Bayrampaşa/İstanbul
İsyerlerim.Com | Sektörlerin Buluşma Noktası
Bu Alana Reklam Verin.
ARSEL MEKATRONİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
İstanbul/Bayrampaşa
 
Facebook Sayfası
Firma Harita Konumu
Firmanın İlanları
Firma Haberleri
Personel İlanları
Firma Detayları
  • ARSEL MEKATRONİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
    Ortalama Puan 0.00
Firma Yetkili Erdogan Gürkan
Telefon/Fax +02126743975  +02126743975
Gsm Numarası +05368331492
Firma Adres Şirket Merkezi: Halil Rıfat Paşa mahallesi Perpa Ticaret Merkezi 5. kat A blok no: 408 (34384) Bayrampaşa – İstanbul İmalat: İsmet paşa mahallesi Gün Sokak no: 23/A (34421) Bayrampaşa – İstanbul
Şehir / İlçe İstanbul / Bayrampaşa
Mail Adresi info@arselelektrik.com
Web Adresi http://www.arselelektrik.com
Firma Tanıtım

Şirket Tanıtımı

Arsel Elektrik ve Enerji Sistemleri ile Tanışın!

  Elektrik ve Enerji Sistemleri odaklı ARSEL Elektrik olarak 1991 yılından bu yana sizlere en kaliteli hizmeti vermek için uğraş göstermekteyiz. Referans listemizde görebileceğiniz gibi çok çeşitli alanlarda tüm elektrik işlerinde tecrübemiz ve kalitemiz ile ön plana çıkmaktayız. İstanbul başta olmak üzere ülkemizin çeşitli yerlerinde elektrik tesisatı kurulum, bakım ve onarım işlemlerini başarıyla gerçekleştirdik. Bilgimiz ve tecrübemiz her zaman yolumuzu aydınlatan fenerimiz olmuştur. 

  Kaliteyi ilke edinerek kurulan ve aynı felsefe ile gelişen sanayi kuruluşlarının yanında olabilmek, sanayimizin ihtiyaçlarını zamanında karşılayabilmek için,elektrik malzemeleri satışı, elektrik pano imalata, taahhüt, proje, mühendislik hizmetleri sunmak amacı ile ARSEL ELEKTRİK olarak kurulmuştur.  

  Kurulduğu yıllarda yurt içinde projelere başarılı imzalar atan bu nedenle iş yaptığı firmaların güvenini ve beğenisini kazanan firmamız, proje, mühendislik ve taahhüt konularında tercih edilir firma olmuştur. 

Firmamız Günümüzde; 

Firmamız, 2014 Yılı başlarında ARSEL Mekatronik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak Yeni ismi ile Ltd Şti Olmuştur. Elektrik malzeme satışını,pano, proje, mühendislik ve taahhüt işlerini devam ettirmektedir. 
  Firmamız; Endüstriyel elektrik malzemeleri satışı, 
AG ve OG projelerine göre komple elektrik ve elektromekanik montajları, 
Her türlü elektrik panoları imali ve montajı, 
Otomasyon projelerinin hazırlanması, 
Malzeme temini ve komple saha montajları, 
Elektrik enstrüman montaj işleri, 
Genel elektrik ve enstalasyon işleri, 
Aydınlatma ve sinyalizasyon tesisatları, 
Jeneratör satışı, montajı ve kiralaması, 
Konularında kaliteli ve güven duyulabilecek bir firma olarak hizmet vermektedir.  

 Firmamızın bünyesinde bulunan elektrik malzemeleri satışı ile ilgili, 1991 yılından bu yana sektörümüze hizmet vermekteyiz. Elektrik malzemeleri satışı ile ilgili firmamız bünyesinde bulunan bayilikler ile birlikte müşterilerimize kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla vermeyi hedef edinmiştir. 

   Amacımız, tüm dünyadaki gelişmeleri takip ederek vizyonu, kalite anlayışı ve teknik altyapısı geniş bir firma olmayı sürdürmektir.

Arsel Elektrik  İstanbul'dadır.

Yurt geneline satış, yönetim, pazarlama ve finansman işlemleri şu an için Okmeydanı Perpa’ da bulunan merkezimizde , Pano imalat montaj bölümümüz bayrampaşa’da , Elektrik malzemeleri satış ve Tedarik Depomuz ise yine Bayrampaşadadır

Gelecekte Hedeflediğimiz Dağıtım Ağı İle Tüm TÜRKİYE’de olmak hedefimizdir.

Şirketimiz ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak,Elektrik malzemeleri,Elektrik Panoları,Elektrik Taahhüt hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.  

 


 

Firma Şubeleri
Firmanın Ürünleri
İlan Başlığı İlan Türü İlan Tarihi
Facebook Yorumları
Disqus Yorumları
ARSEL MEKATRONİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ( Firma ve Sektör Rehberi)
2 0.00 Oylama - "ARSEL MEKATRONİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ." Yurt geneline satış, yönetim, pazarlama ve finansman işlemleri şu an için Okmeydanı Perpa da bulunan merkezimizde , Pano imalat montaj bölümümüz bayrampaşada ,