• Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • Rss
Demirhan Tel Mamülleri İnş. Gıda ve Plastik San. Tic. Ltd. Şti. - Çayırova/Kocaeli
İsyerlerim.Com | Sektörlerin Buluşma Noktası
Bu Alana Reklam Verin.
Demirhan Tel Mamülleri İnş. Gıda ve Plastik San. Tic. Ltd. Şti.
Kocaeli/Çayırova
 
Facebook Sayfası
Firma Harita Konumu
Firmanın İlanları
Firma Haberleri
Personel İlanları
Firma Detayları
  • Demirhan Tel Mamülleri İnş. Gıda ve Plastik San. Tic. Ltd. Şti.
    Ortalama Puan 0.00
Firma Yetkili Ramazan KILIÇ
Telefon/Fax 2626589800  2626582364
Gsm Numarası 5331402402
Firma Adres Şekerpınar Mah. Dila Sok. No:35/A Çayırova / KOCAELİ
Şehir / İlçe Kocaeli / Çayırova
Mail Adresi info@demirhangrup.com.tr
Web Adresi http://www.demirhangrup.com
Firma Tanıtım

35 yılı aşkın tecrübeye sahip firmamız, 10.000 m2 alan üzerine kurulu yeni ve modern makinelerle donatılmış fabrikamızda TSE belgeli ürünler üreterek siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. 

2010 yılında yeni kurulan fabrikamızda TSE belgeli panel çit üretimine başlayan firmamız, sektöre taze bir soluk ve anlayış getirerek, helezon örgü teli konusunda sektörde lider konuma gelmeyi bilmiştir. 

Deneyimli idari ve teknik personellerimiz ve yüksek standartlarda üretim yapan üretim tesisimiz ile tel çit sistemleri, spor sahaları, zemin kaplamaları, spor ekipmanları ve aydınlatma direkleri konusunda üretim yaparak ülke ekonomisine katkıda bulunmaktayız. Panel çit, jiletli tel, yüksek güvenlik çiti, trapez sac panolar, helezon tel ve örgü teli, anahtar teslimi açık ve kapalı spor ve futbol sahaları salonları, basketbol sahaları, tenis kortları, voleybol sahaları ve çok amaçlı spor salonları ile sentetik suni çim, akrilik zemin kaplama, kauçuk zemin kaplama, poliüretan zemin kaplama ve çocuk oyun grupları ile spor ekipmanları ürün yelpazemizde yer alan başlıca ürünlerdir. 

Ürünlerimiz her iklim koşulunda kullanılabilen, korozyona uğramayan, uzun ömürlü ve çevre dostu ürünlerdir. 

Müşteri memnuniyetini temel prensip olarak alan firmamız, sizlerden gelen talepler doğrultusunda istenilen her renk ve ölçüde imalat yapabilmektedir. Sürdürülen AR-GE çalışmalarımız sonucunda ürün yelpazemize her zaman yeni ürünler eklemekte ve sizlerin beğenisine sunmaktayız. 

Güçlü altyapımız, bilgi birikimimiz, deneyimli personel ve ekiplerimizle tamamlanmış veya devam eden projelerde yer alarak sizlere ekonomik ve kaliteli ürünler sunmaktayız. 

Azerbaycan, Irak, Türkmenistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Cezayir , Libya, Sudan, Suudi Arabistan, Gürcistan, Nijerya, Fildişi Sahilleri, Brezilya, Arjantin ve Avustralya dahil 70’in üzerinde ülkeye ihracat yapan firmamız, müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda montaj ve uygulama işleri de yapabilmektedir. 

Dekoraçim , Decoragrass ve Demfence gibi tescilli markalarımız ile yurtiçi ve yurtdışında ‘’DEMİRHAN GRUP’’ imzalı bir çok projede yer alarak ülkemizi en iyi şekilde temsil etmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Firma Şubeleri
Firmanın Ürünleri
İlan Başlığı İlan Türü İlan Tarihi
Dekoraçim Çit - Alev Almaz Firma Üretimi 28-07-2016
Facebook Yorumları
Disqus Yorumları
Demirhan Tel Mamülleri İnş. Gıda ve Plastik San. Tic. Ltd. Şti. ( Firma ve Sektör Rehberi)
2 0.00 Oylama - "Demirhan Tel Mamülleri İnş. Gıda ve Plastik San. Tic. Ltd. Şti." 35 yılı aşkın tecrübeye sahip firmamız, 10.000 m2 alan üzerine kurulu yeni ve modern makinelerle donatılmış fabrikamızda TSE belgeli ürünler üreterek siz değerl