• Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • Rss
Güneş Ticaret 2.El Cafe Lokanta Restaurant Malzemeleri - Üsküdar/İstanbul
İsyerlerim.Com | Sektörlerin Buluşma Noktası
Bu Alana Reklam Verin.
Güneş Ticaret 2.El Cafe Lokanta Restaurant Malzemeleri
İstanbul/Üsküdar
 
Facebook Sayfası
Firmanın İlanları
Firma Haberleri
Personel İlanları
Firma Detayları
  • Güneş Ticaret 2.El Cafe Lokanta Restaurant Malzemeleri
    Ortalama Puan 0.00
Firma Yetkili Gökhan GÜNEŞ
Telefon/Fax 2165928242  2165928242
Gsm Numarası 5322891045
Firma Adres Bulgurlu Mah. Söğütlü Çayır Cad. Sivaslı SOK. No:16/A Üsküdar/ İstanbul
Şehir / İlçe İstanbul / Üsküdar
Web Adresi http://www.ikincielcafemalzemeleri.com
Firma Tanıtım

Güneş Ticaret 2.el Cafe Lokanta Restaurant Malzemeleri ve 2.el Endüstriyel Mutfak ekipmanları Alım  Firmamız ikinci el Cafe ve Lokanta - 2.el Restaurant, otel, kasap, Fast- food, Büfe Malzemeleri almak ve Satmaktayız.

Başta İstanbul Olmak Üzere Türkiye Genelinden 2.el Cafe Restaurant Lokanta Malzemeleri Satmaktayız. Türkiye'nin Her yerine Ambarlarla Kargo ile adresinize teslim gönderilmektedir. veya sahibinden satılık ikinci cafe malzemeleri var ve satmak istiyorsanız firmamız size en yakın 2.el el eşya alan firması olarak yerinde değerinde peşin para ile alınmaktadır.

        2.el lokanta malzemeleri, 2.el restaurant malzemeleri, 2.el cafe masa sandalye takımları, 2.el paslanmaz krom çalışma masaları ve A'dan Z'ye Komple 2.el Cafe lokanta malzemeleri almak ve satmaktayız.

Eğer ikinci el restaurant malzemeleri alan veya ikinci el Cafer restaurant Lokanta malzemeleri satan güvenilir bir adres arıyorsanız, ulaşmanız gereken biziz. Güneş Paslanmaz olarak ikinci el restaurant, lokanta, Cafe malzemelerinden endüstriyel mutfak ekipmanlarına kadar her türlü ikinci el lokanta cafe restaurant malzemesini alım ve satım hizmeti veriyoruz. 

Güneş Paslanmaz, ikinci el cafe, restaurant, Lokanta malzemeleri piyasasının kalbi olan İstanbul merkezli bir grup şirketidir. İstanbul’un bütün ilçelerinde profesyonel personeliyle ikinci el restaurant, cafe, lokanta malzemeleri alım satım ticareti yapan şirketimiz Kocaeli, Sakarya, Kırklareli, Yalova, Edirne, Çanakkale, Bursa gibi İstanbul çevresi illerdeki şube ve temsilcilikleriyle de ikinci el restaurant malzemeleri piyasasının öncü kuruluşlarından biridir. İkinci el restaurant malzemeleri, ikinci el soğutma, pişirme grubu ürünler, ikinci el paslanmaz endüstriyel mutfak ekipmanları, ikinci el catering ekipmanları, ikinci el cafe malzemeleri, ikinci el lokanta malzemeleri, ikinci el fast food ekipmanları, ikinci el otel ekipmanları, ikinci el steakhouse ekipmanları alıyor ve bunları satıyoruz.

Firma Şubeleri
Firmanın Ürünleri
İlan Başlığı İlan Türü İlan Tarihi
ikinci el Cafe Lokanta Restorant Malzemeleri Diğer 09-01-2017
Güneş Ticaret 2.El Cafe Lokanta Restaurant Malzemeleri ( Firma ve Sektör Rehberi)
2 0.00 Oylama - "Güneş Ticaret 2.El Cafe Lokanta Restaurant Malzemeleri " Güneş Ticaret 2.el Cafe Lokanta Restaurant Malzemeleri ve 2.el Endüstriyel Mutfak ekipmanları Alım Firmamız ikinci el Cafe ve Lokanta - 2.el Restaurant, otel,