• Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • Rss
Haber Life Dijital Haber Yayıncılık A.Ş - Sur/Diyarbakır
İsyerlerim.Com | Sektörlerin Buluşma Noktası
Bu Alana Reklam Verin.
Haber Life Dijital Haber Yayıncılık A.Ş
Diyarbakır/Sur
 
Facebook Sayfası
Firma Harita Konumu
Firmanın İlanları
Firma Haberleri
Personel İlanları
Firma Detayları
  • Haber Life Dijital Haber Yayıncılık A.Ş
    Ortalama Puan 0.00
Firma Yetkili Alper Hamza
Telefon/Fax 5380230611  
Gsm Numarası 5380230611
Firma Adres Melikahmet Cad. Ocak Sok. Erdoğan İş Hanı no.1 Sur / Diyarbakır
Şehir / İlçe Diyarbakır / Sur
Mail Adresi mail@haberlife.org
Web Adresi http://www.haberlife.org
Firma Tanıtım

Diyarbakır Yerel ve Bölgesen Haber Sitesi
Karpuzu, Tatlıları, Yemekleri, Tarihi mekanları, ve Camii'leri ile özdeşleşmiş, Türkiye'nin güzide şehirlerinden olan Diyarbakır, artık internet haberciliği'nde çığır açan, Diyarbakırlıların ve bölge halkı'nın benimsediği HaberLife'ı tercih ediyor. 
Olayların olduğu gibi aktarılıp, tarafsız, nesnel ve gerçeğe uygun bir şekilde objektif olarak sunulmasına haber tanımlaması denilmektedir. Haberlerin, kısa ve öz cümlelerle kurulmuş olup içerikleri yazılırken süslü kelimelerden kaçınması gerekilmektedir. Bir yazının haber değeri taşıması için 5N1K diye tabir edilen, kim, nerede, ne zaman, nasıl ve neden sorularına cevap verir nitelikte olması gerekir.
Özellikle basılı medya'nın da artık dijital haberciliğe geçmesi ve son zamanlarda artan internet haberciliğinde de bu kuralların geçerliliğini korumaktadır. Ulusal haber sitelerinin yanında hemen hemen her ilin ve ilçenin yerel haber siteleri de bulunmaktadır. Türkiye’nin Diyarbakır ilindeki en güvenilir ve tarafsız Diyarbakır haber sitesi olarak HaberLife sitesi bir çok Diyarbakırlı tarafından önerilmektedir. Eğer Diyarbakır haberlerine göz atmak ve bu ildeki en son gelişmeleri takip etmek istiyorsanız Diyarbakır haber sitesi HaberLife’ı takip edebilirsiniz.

Türkiye'nin birçok ilinden daha fazla haberlerle çalkalanan Diyarbakır ve Güneydoğu Anadolu bölgesinde sokağa çıkma yasakları ve üst üste gelen çatışmalı olaylardan dolayı özellikle tüm basın ve medya'nın gözü kulağı Diyarbakır'dan gelecek olan haberlere dönmüş durumda. Şırnak'In cizre ilçesi, Mardin'in Midyat ve Diyarbakır'ın Sur ilçesinde olan olayların ardı arkası kesilmemektedir. Basın ve yayın yönetmeliğine uygun olarak, gerçeklerden sapmadan yerel habercilikte bir devrim bir milat olan Haber Life artık alanında marka olup insanlar tarafından da anlık olarak takip edilmektedir.

 

Firma Şubeleri
Firmanın Ürünleri
İlan Başlığı İlan Türü İlan Tarihi
Facebook Yorumları
Disqus Yorumları
Haber Life Dijital Haber Yayıncılık A.Ş ( Firma ve Sektör Rehberi)
2 0.00 Oylama - "Haber Life Dijital Haber Yayıncılık A.Ş" Diyarbakır, Amed ve Güneydoğu anadolunun ajans destekli en son canlı haberleri