• Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • Rss
Hik Yapı - Osmangazi/Bursa
İsyerlerim.Com | Sektörlerin Buluşma Noktası
Bu Alana Reklam Verin.
Hik Yapı
Bursa/Osmangazi
 
Facebook Sayfası
Firmanın İlanları
Firma Haberleri
Personel İlanları
Firma Detayları
  • Hik Yapı
    Ortalama Puan 0.00
Firma Yetkili Muhammed Kaba
Telefon/Fax 2242430030  
Gsm Numarası 5068606161
Firma Adres Adnan Menderes Mh Turgut Özal Cd Kabaoğlu İş Hanı No:26 Z/17 16150 Osmangazi/BURSA
Şehir / İlçe Bursa / Osmangazi
Web Adresi http://www.hikyapi.com
Firma Tanıtım

1975 yılında inşaat sektöründe faaliyetlerine başlayan Kabaoğlu İnşaat Ltd. Şti. kurumsallaşmış yapısı ve çağdaş teknolojiye egemen, eğitimli kadrosu ile konut inşaatında dünya standartlarında hizmet sunmayı prensip edinerek, kuruluşundan bu yana birçok projeye imza atmıştır. Güvenilir, estetik, kaliteli üretimi hedefleyen firma; lüks konut, site, villa inşaatında ve gayrimenkul faaliyetlerinde uzmanlaşmıştır.

 

2013 yılında Hik Yapı ismiyle güncellenen şirket, nitelikli yapı anlayışını, kusursuz alt yapı sistemleriyle birleştirir, yılların deneyimini insana saygı ilkesiyle buluşturur. Hik Yapı, deneyimli gayrimenkul uzmanlarının rehberliğinde alıcı ve satıcının memnuniyetini gözeten ve gayrimenkul sektörüne profesyonel bir soluk getiren farklı hizmet anlayışını sürdürmektedir.

 

Uluslararası standartlara uygun teknolojik ekipmanlarla konut inşaa eden Hik Yapı İnşaat, modern mimariyi geleneksel değerlerle birleştirerek kalıcı yapılar yaratır. Estetik ve konforu tasarımla birleştirerek, huzurlu ve güvenli yaşam alanları yaratırken teknolojinin tüm olanaklarını kullanır. İnşaat sektöründe 40. yılına ulaşan Hik Yapı İnşaat bu tecrübesiyle başarısını sürdürme hedefini taşımaktadır. Hik Yapı İnşaat; hızlı üretim anlayışı, kalitesi ve güvenilirlik anlayışı ile projelerini devam ettirmektedir.

Firma Şubeleri
Firmanın Ürünleri
İlan Başlığı İlan Türü İlan Tarihi
Hik Yapı ( Firma ve Sektör Rehberi)
2 0.00 Oylama - "Hik Yapı" Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat