• Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • Rss
İzmir Sürücü Kursu - Bornova/İzmir
İsyerlerim.Com | Sektörlerin Buluşma Noktası
İzmir Sürücü Kursu
İzmir/Bornova
 
Facebook Sayfası
Firma Harita Konumu
Firmanın İlanları
Firma Haberleri
Personel İlanları
Firma Detayları
  • İzmir Sürücü Kursu
    Ortalama Puan 0.00
Firma Yetkili İzmir Sürücü Kursu
Telefon/Fax 2324670040  
Gsm Numarası
Firma Adres Abdi İpekçi Caddesi Birlik Mahallesi No:1
Şehir / İlçe İzmir / Bornova
Mail Adresi info@ozelizmirsurucukursu.com
Web Adresi http://www.ozelizmirsurucukursu.com/
Firma Tanıtım

Özel İzmir Sürücü Kursu 20 senesi aşan eğitim hizmeti süresince sahip olduğu bilgi ve deneyimi, siz değerli müşterilerimizle paylaşmanın heyecanını ilk günkü gibi duymaktadır. Kurulduğu günden itibaren sürücü eğitimini uzman kadrosu ve bilgi birikimi en yüksek düzeyde olan çalışanlarıyla siz değerli sürücü adayları ile paylaşan İzmir Sürücü Kursu; tüm sürücü vesikası sınıflarında en üst düzey hizmet vermeye devam etmektedir.

  Ayrı olarak şehir içi, şehir dışı özel direksiyon derslerinin yanı sıra simülatör eğitimi ile de teknolojiyi tüm kursiyerlerin yararlanabileceği bir noktaya getirmiştir. Teorik derslerimizde eğitim veren tecrübeli eğitmenlerimizin başarısı dudak uçuklatacak düzeyde olduğu gibi, direksiyon eğitimi veren usta öğreticilerimizin titizliği muvaffakiyet grafiğimizi hep daha yukarıya çekmektedir.

  Kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği ehemmiyet ve zoru muvaffak olma azmi sayesinde sektörde hak ettiği yeri çok kısa müddette alarak, bilinen ve vazgeçilmeyen bir müessese olmayı muvaffak olmuştur. Müessesemizin değişmez prensipleri her zaman kalite, hizmet, üstün bilgi aktarımı ve uygun fiyatlar olmuştur.

  Eğitimde muvaffakiyet ve daimiliğin güvencesi hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibi ile çalışan İzmir Sürücü Kursu gösterdiğiniz yakın alaka ve desteğinizden dolayı teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir

Firma Şubeleri
Firmanın Ürünleri
İlan Başlığı İlan Türü İlan Tarihi
Facebook Yorumları
Disqus Yorumları
İzmir Sürücü Kursu ( Firma ve Sektör Rehberi)
2 0.00 Oylama - "İzmir Sürücü Kursu" İzmir içerisinde özel sürücü kursu hizmeti.