• Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • Rss
Karşıyaka Organizasyon - WErimli Egitim Hizmetleri - Karşıyaka/İzmir
İsyerlerim.Com | Sektörlerin Buluşma Noktası
Bu Alana Reklam Verin.
Karşıyaka Organizasyon - WErimli Egitim Hizmetleri
İzmir/Karşıyaka
 
Facebook Sayfası
Firma Harita Konumu
Firmanın İlanları
Firma Haberleri
Personel İlanları
Firma Detayları
  • Karşıyaka Organizasyon - WErimli Egitim Hizmetleri
    Ortalama Puan 0.00
Firma Yetkili Kemal AKYOL
Telefon/Fax 5335620664  
Gsm Numarası 5335620664
Firma Adres Martı Tower
Şehir / İlçe İzmir / Karşıyaka
Mail Adresi kemal@werimli.com
Web Adresi http://werimli.com/
Firma Tanıtım

Karşıyaka Organizasyon @ "WE"rimli Eğitim Hizmetleri

 

2007 yılıdan bu yana sektörün çeşitli alanlarında hizmet vermeye devam etmektedir. Kurucusu Kemal Akyol olan şirket; akademik altyapı ve alanlarında uzman çalışma arkadaşlarıyla birlikte geleceğe yönelik yatırımlarına devam etmektedir. Bu doğrultuda rekabet unsurlarının ön plana çıktığı günümüz koşullarında eğitimin ve organizasyon işlerinin doğru ve eksiksiz yapılması ve aktarılması temel hedefimizdir. Tüm misafirlerimize en kaliteli olanı sunmak temel misyonumuz olup, %100 memnuniyet esasına göre çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

“WE”rimli Eğitim & Organizasyon, karşılıklı ve birlikte yarar ilkesiyle hizmet verdiği iş ortaklarını, farklılık ve farkındalıkla donatır. Kurumumuz tüm çalışmalarını, genelde “iş ortaklı” ve özelde “birey” odaklı olarak birlikte kurgular, planlar ve yönetir. Standart çözümlerin standart sonuçlar doğuracağı prensibinin aksine her çalışmasında iş ortaklarına farklı, yeni, yararlı ve mutlu sonuçlar ortaya koyan çözümler sunar.

“WE”rimli Eğitim & Organizasyonun temel amacı, önceliğinin müşteri odaklılık olması itibariyle insana değer veren, dürüst ve içinde yaratıcılık barındıran bir çalışkanlık ile birlikte takım çalışmasını ön plana alan, takdir edilecek işler çıkarmaktır.

“WE”rimli Eğitim & Organizasyon bünyesinde “Karşıyaka Organizasyon“  ve “izmirverimliegitimorganizasyon“ markalarını da barındırmaktadır.

Firma Şubeleri
Firmanın Ürünleri
İlan Başlığı İlan Türü İlan Tarihi
Facebook Yorumları
Disqus Yorumları
Karşıyaka Organizasyon - WErimli Egitim Hizmetleri ( Firma ve Sektör Rehberi)
2 0.00 Oylama - "Karşıyaka Organizasyon - WErimli Egitim Hizmetleri" Her türlü organizasyon ve eğitim talebiniz için tecrübeli ekibimizle hizmetinizdeyiz.