• Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • Rss
KAYRA OTO KİRALAMA - Karşıyaka/İzmir
İsyerlerim.Com | Sektörlerin Buluşma Noktası
Bu Alana Reklam Verin.
KAYRA OTO KİRALAMA
İzmir/Karşıyaka
 
Facebook Sayfası
Firma Harita Konumu
Firmanın İlanları
Firma Haberleri
Personel İlanları
Firma Detayları
  • KAYRA OTO KİRALAMA
    Ortalama Puan 0.00
Firma Yetkili İsmail TOSUN
Telefon/Fax 2323231597  
Gsm Numarası 5556727382
Firma Adres GİRNE BULVARI No:105/B KARŞIYAKA/İZMİR
Şehir / İlçe İzmir / Karşıyaka
Mail Adresi kayrarentacar@hotmail.com
Web Adresi http://www.kayrarentacar.com
Firma Tanıtım

KAYRA OTO KİRALAMA 2014 yılında İZMİR'de kurulmuştur.Kısa süre içerisinde araç kiralama konusunda, güvenilir ve saygın firmalar arasında yerini almıştır. Deneyimli kadrosu ile koşulsuz müşteri memnuniyeti ve kusursuz hizmet anlayışını ilke edinerek çalışmalarını sürdürmektedir.

Türkiye'de Operasyonel Kiralama son birkaç yıldır sektörde yerini almıştır. Operasyonel Kiralama ile işletmeler araç ihtiyaçlarını satın almadan kiralama yolu ile periyodik servis, bakım-onarım, sigorta (Kasko, Trafik Sigortası, Taşıt Pulu), yol yardım gibi her türlü işletim hizmetlerinin uzun vadeli olarak gidermektedir. Günümüzde pek çok firma için araç satın almak yerine kiralamak, çok daha akılcı bir çözümdür.Kayra Oto Kiralama , kiralama hizmetleri ile , ihtiyaca yönelik bir program ve uzman kadrosuyla en ekonomik fiyatlarla ve en uygun koşullarda hizmet vererek çalışmaktadır.
Çeşitli markalardan oluşan araçlar ile hizmet veren Kayra Oto Kiralama, araç parkının %85'ni kurumsal firmalara filo olarak kiralamakta, aynı zamanda bireysel kiralama alanında da talepleri karşılamaktadır.

Kayra Oto Kiralama müşterilerinin ihtiyaçlarını belirleyerek en uygun araç veya arçalarını müşterinin hizmetine sunmaktadır. Talep edilmesi halinde kişiye özel marka araç satın alınarak, kullanımına sunulur.

Sektörde hem müşteri portföyü hem de verdiği hizmet kalitesi ile 1 yılı aşkın zamandır, dürüst hizmet anlayışından ödün vermeyen Kayra Oto Kiralama faaliyetlerini sürdürmektedir.

Firma Şubeleri
Firmanın Ürünleri
İlan Başlığı İlan Türü İlan Tarihi
Facebook Yorumları
Disqus Yorumları
KAYRA OTO KİRALAMA ( Firma ve Sektör Rehberi)
2 0.00 Oylama - "KAYRA OTO KİRALAMA" Güvenli Kiralamanın Adresi Yüksek kalite, kusursuz hizmet!