• Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • Rss
Konuşarak Öğren - Bakırköy/İstanbul
İsyerlerim.Com | Sektörlerin Buluşma Noktası
Bu Alana Reklam Verin.
Konuşarak Öğren
İstanbul/Bakırköy
 
Facebook Sayfası
Firma Harita Konumu
Firmanın İlanları
Firma Haberleri
Personel İlanları
Firma Detayları
  • Konuşarak Öğren
    Ortalama Puan 0.00
Firma Yetkili Savaş Ateş
Telefon/Fax 2122860486  
Gsm Numarası
Firma Adres Kartaltepe Mh. Belediye Hekimi Sk. Atasaray Apt. B Blok No:2/6 Özgürlük Meydanı (Otobüs Durakları) Karşısı Bakırköy / İstanbul
Şehir / İlçe İstanbul / Bakırköy
Mail Adresi info@konusarakogren.com
Web Adresi http://www.konusarakogren.com
Firma Tanıtım

Neden yabancı dil öğrenmeliyiz diye düşündüğümüz de aklımıza bir sürü sebep gelebilir. Başlangıçta yeni bir dil öğrenmek gözünüzü korkutabilir, umutsuzluğa kapılabilir ve bunların sonucunda vazgeçebilirsiniz. Ancak yeni bir dil öğrenmek zor olduğu kadar eğlenceli tarafları da vardır. Yabancı insanlarla iletişim kuracağınız düşüncesi bile yeterince mükemmel bir sebeptir aslında. Günümüzde İngilizce öğrenmek herkesin sandığı kadar zor olmamakla beraber aslında çok farklı seçenekleri içinde barındırmaktadır. Kolay, hızlı ve etkili İngilizce öğrenmenin en güzel şekilde içinde bulunduran www.konusarakogren.com sitesinde hem eğlenerek hem de öğrenerek yabancı dil eğitimi alabilirsiniz. Bir dili aslında en iyi konuşarak ve dinleyerek öğreneceğiniz gibi hayatınıza dair etmenizle birlikte başarılı bir sonuç almanızda etki sağlayacaktır. Konuşarak öğren platformu içinde sizlere en iyi şekilde % 100 başarı garantisi ile birlikte ana dili İngilizce olan eğitmenler eşliğinde canlı telefon ve skype gibi ağların üzerinden bire bir ders alacağınız bir sistemi beraberinde getirmektedir. İngilizce eğitimi için başvuracağınız yerler arasında en etkili çözümlerle beraber her seviyeden başlama imkanını da içinde barındıran konuşarak öğren sistemi aynı zamanda Türkiye de bir ilke imza atmıştır. Eğitime katılan kişiler tarafından başarılı sonuçlar alan sistemin içerisinde günlük olarak alacağınız 10, 20 ve 30 dakikalık canlı konuşma dersleri ile öğrencilerin en iyi şekilde başarı sağlamasında etkili olmaktadır.

İngilizce öğrenmeye başladığınız andan itibaren artık zorlu bir süreç olan başlama aşamasını da geride bırakarak istekli ve kararlı adımlarla başarılı bir sonuca doğru ilerlemeye de devam etmiş olacaksınız. Bir şeyi çok istemekte oldukça önemli olmasına rağmen yeteri kadar isteğiniz ve arzunuz varsa hayaliniz ya da amacınız ne olursa olsun sonucu hep güzel olacaktır. İngilizce öğrenmekte başlangıçta zor gelebilir, herkes için kendi benimsediği ana dilinin dışına çıkmak zordur. Ancak İngilizcenin gelişen toplumdaki vazgeçilmezliği ve iletişim açısından büyük olan önemini göz önünde bulundurarak hareket etmemizde yarar vardır. Öğrenmek için atılan ilk adımın ardından başarıya doğru ilerleyeceğiniz bir eğitim sisteminin içinde kendinizi bulabilirsiniz. Günümüzde En Çok Kullanılan İngilizce Kelimeler arasında mother, father, yes, no, baby, face, family, game, go, happy, gold, like gibi daha birçok farklı kelimeler sıklıklı kullanılmaktadır. Artık etrafımıza baktığımızda bile rahatlıkla karşımızda göreceğimiz İngilizce kelimeler yer almaktadır. Gelişen toplumda İngilizcenin önemi de oldukça geniş bir kitleye hitap etmektedir. Bu yüzden İngilizceyi en sık kullandığımız kelimelerin anlamlarını öğrenmeye başlayarak etkili bir şekilde telaffuz ile hayatımıza katabiliriz.

İngilizce öğrenmek iş hayatında olduğu kadar kendimizi geliştirmemiz açısından da toplumda önemli bir yere sahiptir. Öğrenme yöntemleri arasında yer alan konuşarak öğren sistemi ile beraber günlük hayatınıza da İngilizceyi dahil etmenizde daha hızlı ve etkili sonuçlar almanızı sağlayacaktır. Doğduğumuz andan itibaren kendi ana dilimizi nasıl konuşarak veya etrafımızdaki insanlardan dinleyerek öğrendiysek, İngilizceyi de dinleyerek ve konuşarak etkili bir şekilde öğrenebiliriz. Yabancı dil eğitiminin en iyi kendi ülkesinde öğrenebileceğiniz düşüncesini kafanızdan silerek etkili yöntemleri uygulamaya başlayabilirsiniz. Konuşarak öğrenebileceğiniz İngilizce dilini hayatınızın merkezine alarak her alanda kullanmanız da etkili olacak yöntemler arasındadır. Amerika Birleşik Devletlerinde ana dil olarak kullanılan İngilizcenin tüm dünya ülkeleri tarafından ortak dil olarak varlığını koruması iş hayatında ve uluslararası ticaret, bilişim ve teknoloji gibi alanlardaki önemini göstermektedir. Bu yüzden İngilizce öğrenmek şuan günümüzde zorunlu bir eğitim olmasının yanı sıra iletişim sağlamamız açısından da büyük etki sağlamaktadır.

Firma Şubeleri
Firmanın Ürünleri
İlan Başlığı İlan Türü İlan Tarihi
Facebook Yorumları
Disqus Yorumları
Konuşarak Öğren ( Firma ve Sektör Rehberi)
2 0.00 Oylama - "Konuşarak Öğren" İngilizce Konuşarak Öğrenilir.