• Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • Rss
Kral Pestil Köme Büyük Bayraktar Gıda - Torul/Gümüşhane
İsyerlerim.Com | Sektörlerin Buluşma Noktası
Kral Pestil Köme Büyük Bayraktar Gıda
Gümüşhane/Torul
 
Facebook Sayfası
Firma Harita Konumu
Firmanın İlanları
Firma Haberleri
Personel İlanları
Firma Detayları
  • Kral Pestil Köme Büyük Bayraktar Gıda
    Ortalama Puan 4.00
Firma Yetkili Kral Pestil
Telefon/Fax 4447074  4447074
Gsm Numarası 4447074
Firma Adres Organize Sanayi Bölgesi Gümüşhane
Şehir / İlçe Gümüşhane / Torul
Mail Adresi kral@kralpestil.com
Web Adresi http://www.kralpestil.com/
Firma Tanıtım

 

BÜYÜKBAYRAKTAR GIDA SAN. TİC.LTD. ŞTİ.

 

Büyükbayraktar kardeşler  aile olarak 1950 yılından beri Gümüşhane’de ev ölçeğinde üretilen ve kış aylarının vazgeçilmez geleneksel gıdaları olan pestil, köme ve pekmezi üretmekte iken; 1974 yılında bu ürünleri işletme boyutuna taşımış, üretimi 12 aya yaymış ve KRAL markası ile üretmeye başlamıştır. Türkiye ve dünya bu ürünleri Kral markası ile tanımıştır. 2000 yılına gelindiğinde bu geleneksel gıdaların üretiminde modern tesislere geçmiştir. Ülkemizde bu ürünlerin ihracatını ilk kez yapmıştır. Kaya Büyükbayraktar’ın ilimize ve ülkemize kazandırdığı bu sektörde faaliyet gösteren  birçok işletme oluşmuş ve pestil ve kömenin ünü hızla büyümüştür. KRAL ailesi olarak bir taraftan artan talebi karşılamak üzere kapasite artışlarına gidilirken, A sınıfı satış noktalarında ve elit satış noktalarında KRAL markasını yerleştirmişlerdir. Diğer taraftan ISO 9001 ve HACCP belgelerini almış, süper marketlere, büfe türü satış noktalarına tescilli yeni markaları ile girerek marka gücünü de artırmıştır.

 

Kral Pestil, 2002 yılından beri Büyükbayraktar Gıda San. ve Tic. Ltd Şti. çatısı altında organize sanayi bölgesindeki 3000 m2’lik üretim alanında faaliyet göstermektedir. Firma “doğadan gelen doğal ürünü bozmadan tüketiciye ulaştırma” hedefinde ürün çeşitleri arasına çokopestil, meyve marmelatları ve bitki-meyve çaylarını da katarak yoluna devam etmektedir.
 


Bugün ülkemizde benzer faaliyet alanlarında en yüksek kapasitede üretim yapan işletme, her geçen gün öz sermayesi, Gıda Tarım ve Hayvancılık bakanlığı, Tübitak ve üniversitelerin desteği/işbirliği ile büyümeye, kapasitesini artırmaya ve kalitesini geliştirmeye, ürünlerini standardize etmeye devam etmektedir.  

Firma Şubeleri
Firmanın Ürünleri
İlan Başlığı İlan Türü İlan Tarihi
Facebook Yorumları
Disqus Yorumları
Kral Pestil Köme Büyük Bayraktar Gıda ( Firma ve Sektör Rehberi)
2 4.00 Oylama - "Kral Pestil Köme Büyük Bayraktar Gıda" BÜYÜKBAYRAKTAR GIDA SAN. TİC.LTD. ŞTİ. Büyükbayraktar kardeşler aile olarak 1950 yılından beri Gümüşhanede ev ölçeğinde üretilen ve kış aylarının v