• Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • Rss
Park Kent Mobilyaları - Sincan/Ankara
İsyerlerim.Com | Sektörlerin Buluşma Noktası
Bu Alana Reklam Verin.
Park Kent Mobilyaları
Ankara/Sincan
 
Facebook Sayfası
Firma Harita Konumu
Firmanın İlanları
Firma Haberleri
Personel İlanları
Firma Detayları
  • Park Kent Mobilyaları
    Ortalama Puan 4.67
Firma Yetkili Ahmed
Telefon/Fax 3122671100  3122673344
Gsm Numarası
Firma Adres PARK KENT MOBILYALARI Çocuk oyun parkları, kent mobilyaları, oyun grupları, bahçe mobilyaları, fitnes ekipmanları,oyun parkı, Gazebo ve Pergolaların sektöründe lider üreticisidir
Şehir / İlçe Ankara / Sincan
Mail Adresi info@parkkentmobilyalari.com
Web Adresi http://www.parkkentmobilyalari.com
Firma Tanıtım

Kuruldukları 1996 yılından günümüze, Kentsel Donatı Elemanları ve Çocuk Oyun Parkları tasarım ve üretimini gerçekleştiren PARK TASARIM ve PEYZAJ firmaları PARK KENT MOBİLYALARI A.Ş. firmasında birleşti.

Gerek yurt içi ve gerekse yurt dışında ihracat yaptıkları 55 ülkede, müşterilerine üstün kalite standartlarında hizmet vermektedir.

PARK’ın ürün grupları içinde yer alan; l - plastik oyun grupları, ahşap - plastik oyun grupları, açık hava spor aletleri, top havuzları, oyun elemanları (salıncak, tahterevalli, zıpzıp ve döner oyun grupları), gazebo ve pergolalar, banklar, piknik masaları, çöp kutuları, geri kazanım üniteleri, spor ekipmanları, kauçuk zemin kaplamaları, ahşap plastik kompozit ürünler dış mekanda, parklarda ve peyzaj düzenlemelerinde kullanılmaktadır.

Tüm bu ürün grupları, genel olarak kent mobilyası veya şehir mobilyası olarak adlandırıldığı gibi kentsel donatı elemanları olarak da isimlendirilmektedir.

PARK Kent Mobilyaları A.Ş. kalite ve özgün tasarım prensibinden ödün vermeden, kesintisiz her yıl gelişerek sektörün öncü ve lider firması olarak çalışmaktadır.

Tasarım ve Arge biriminin ihtiyaçlar ve gelişen teknoloji ile koordineli olarak tasarladığı ürün grupları, bilgisayar destekli üç boyutlu modelleme ve animasyon teknolojileri kullanarak üretim ve satış aşamalarında kullanılmaktadır. Üretimin her aşamasında zengin makine parkı, ekipman ve yetişmiş teknik eleman yardımı ile kalite kontrol uygulaması yapılmakta, CNC kontrollü makineler yardımı ile hata ve fire oranı en az düzeye indirilebilmektedir.

Merkez üretim ve yönetim birimleri Ankara Sincan ASO 1. Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan PARK; yurt içinde İstanbul’da Marmara Bölge Müdürlüğü ile müşterilerine; satış, montaj ve satış sonrası servis hizmetleri sunmaktadır.

PARK’ın yurt dışı pazarlama faaliyetleri, Ankara merkezinde görevli dış ticaret birimi vasıtasıyla yürütülmekte olup, yirminin üzerinde ülkede ürünlerin tanıtım ve pazarlamasını yapan yetkili distribütörlerimiz bulunmaktadır.

Bizler PARK ailesi olarak sizlere ve hayatta en büyük değeri verdiğiniz çocuklarınıza neşeli dakikalar yaşatabilmek için gece gündüz çalışıyoruz. Yapmış olduğumuz işin ne denli önemli ve sorumluluk gerektiren bir iş olduğunun bilincindeyiz. Bu bilinci tasarım aşamasından üretim aşamasına dek dikkatle taşıyoruz. Yapılacak en küçük bir hatanın bile ne denli önemli olduğunun bilincindeyiz ve bu bilinci sizlere de iletmek temel görevimizdir.

Bizler kentlerimizi, parklarımızı, bahçelerimizi kısacası baktığınız her yeri güzelleştirmeye ve hayatınızı kolaylaştırmaya kararlıyız. Gelin siz de bu çabalarımıza ortak olun. Kaliteyi ve güveni seçerek tercihlerinizle bizlere güç verin.

Firma Şubeleri
Firmanın Ürünleri
İlan Başlığı İlan Türü İlan Tarihi
Facebook Yorumları
Disqus Yorumları
Park Kent Mobilyaları ( Firma ve Sektör Rehberi)
2 4.67 Oylama - "Park Kent Mobilyaları" PAKENT MOBILYALARI Çocuk oyun parkları, kent mobilyaları, oyun grupları, bahçe mobilyaları, fitnes ekipmanları,oyun parkı, Gazebo ve Pergolaların sektöründe lid