• Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • Rss
Prins Otogaz Dönüşüm Hizmetleri - Şişli/İstanbul
İsyerlerim.Com | Sektörlerin Buluşma Noktası
Bu Alana Reklam Verin.
Prins Otogaz Dönüşüm Hizmetleri
İstanbul/Şişli
 
Facebook Sayfası
Firma Harita Konumu
Firmanın İlanları
Firma Haberleri
Personel İlanları
Firma Detayları
  • Prins Otogaz Dönüşüm Hizmetleri
    Ortalama Puan 0.00
Firma Yetkili Print Satış
Telefon/Fax 0212 232 04 00  0212 240 47 90
Gsm Numarası 00000000000
Firma Adres 19 Mayıs Cd. Nova Baran Plaza No: 4 Kat: 13-17 34360 Şişli - İstanbul
Şehir / İlçe İstanbul / Şişli
Mail Adresi info@prins.com.tr
Web Adresi http://www.prins.com.tr/
Firma Tanıtım

Prins, 1986'dan beri natif yakıt sistemleri konusunda uzmanlaşmış bir kuruluş olarak dünyanın 50'yi aşkın ülkesinde faaliyet göstermektedir. Japonya'nın önde gelen enjektör üreticisi olan Keihin ile işbirliği içerisinde çalışmalarını ve öncülüklerini sürdürmektedir. Sıralı otogaz sistemleri; LPG/CNG ve hidrojen için tek enjektör sistemi; ValveCare katkı sistemi ve buhar enjeksiyon sistemi Prins'in mevcut en yüksek teknolojiyle ürettiği ürünleridir. Ayrıca deniz motorlarının dönüşümleri için ürettiği özel sistemlerde teknolojinin en üst noktasıdır. 

Dünyanın en büyük LPG/CNG sistem üreticilerinden birisi olan Prins, değişik ülkelerde Honda, Ford, Chrysler, Jeep, Toyota, Volkswagen ve Volvo'nun fabrika çıkışlı LPG ve CNG'li araçları için kit üretiyor. 

4,5,6 ve 8 silindir turbo ve kompresörlü araçlarda başarı ile uygulanan Prins otogaz sistemleri genellikle üst sınıf araç kullanıcıları tarafından tercih edilmektedir. 25 yılı aşkın süreli tecrübesiyle müşteri memnuniyetini ön planda tutan Prins, kullanıcısı tarafından her daim takdir edilen ve beğeni toplayan bir firmadır. Standartlara uygun olarak dönüşümü yapılan araçlar, diğer yakıtları kullanan araçlar kadar güvenlidir.

Firma Şubeleri
Firmanın Ürünleri
İlan Başlığı İlan Türü İlan Tarihi
Facebook Yorumları
Disqus Yorumları
Prins Otogaz Dönüşüm Hizmetleri ( Firma ve Sektör Rehberi)
2 0.00 Oylama - "Prins Otogaz Dönüşüm Hizmetleri" Prins, 1986dan beri natif yakıt sistemleri konusunda uzmanlaşmış bir kuruluş olarak dünyanın 50yi aşkın ülkesinde faaliyet göstermektedir. Japonya ın önde gelen