• Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • Rss
Roba Enerji Sistemleri - Van/Van
İsyerlerim.Com | Sektörlerin Buluşma Noktası
Bu Alana Reklam Verin.
Roba Enerji Sistemleri
Van/Van
 
Facebook Sayfası
Firma Harita Konumu
Firmanın İlanları
Firma Haberleri
Personel İlanları
Firma Detayları
  • Roba Enerji Sistemleri
    Ortalama Puan 0.00
Firma Yetkili Roba Enerji
Telefon/Fax 432 215 82 82  
Gsm Numarası 0542 299 26 53
Firma Adres İSKELE CADDESİ ALİ PAŞA MAHALLESİ NACAR APT. NO:89 ROamp;BA ENERJİ ipekyolu/ VAN
Şehir / İlçe Van / Van
Mail Adresi info@robaenerji.com
Web Adresi http://www.robaenerji.com/
Firma Tanıtım

Güneş enerjisi alanında ,Güneş Panelleri ve Rüzgar türbini kurulum amacıyla 2012 yılında kurulmuş olup, Akıl,Sinerji ve Güç birliği yaparak devam etmektedir.Özellikle sahip olduğu güneşlenme süresi ve güneş radyasyon değerleri düşünülürse ülkemizin çok ciddi bir potansiyele sahip olduğu aşikardır ve VAN ımız Türkiye GÜNEŞ başkentidir.Bu potansiyeli en iyi şekilde değerlendirmek  hedefimizdir.

Vizyon Misyon ve Amaç

ROBA ENERJİ olarak amacımız, insanoğlunun günün her anında ve alanında ihtiyaç duyduğu enerjiyi, tükenebilir kaynaklar yerine, dünyamızın lambası, ısı ve ışık  kaynağı olan güneşten temin ederek,doğaya zarar vermeden üretimini sağlamaktır.

Hızla kirlenen çevre için uygulanabilecek en verimli enerji kaynaklarının başında gelen güneş enerjisi ile geleceğimizin teminatı çocuklarımıza daha yaşanabilir bir dünya bırakabiliriz.

 

Neden Roba Enerji ?

Lisanslı ve lisanssız yatırımlarda ROBA ENERJİ  Solar kurulum alanının belirlenmesinden başlayıp, güneş enerji sisteminin kurulumundan sonraki izleme (monitoring) hizmetlerine kadar bütün süreçte tek muhatabınız ve en iyi destekçinizdir.Şebekeden bağımsız EV ve SULAMA  projelerinde ise son derecede deneyimli bir ekibe sahiptir.

Firma Şubeleri
Firmanın Ürünleri
İlan Başlığı İlan Türü İlan Tarihi
Facebook Yorumları
Disqus Yorumları
Roba Enerji Sistemleri ( Firma ve Sektör Rehberi)
2 0.00 Oylama - "Roba Enerji Sistemleri" Güneş elektrik enerjisi yatırımları için en doğru adres olan ROBA ENERJİ bir yerli markadır. Lisanssız ve lisanslı güneş ve rüzgar enerjisi alanındaki pozisy