• Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • Rss
Saygınlar Tarım Makinaları Afyonkarahisar - Afyonkarahisar/Afyonkarahisar
İsyerlerim.Com | Sektörlerin Buluşma Noktası
Bu Alana Reklam Verin.
Saygınlar Tarım Makinaları Afyonkarahisar
Afyonkarahisar/Afyonkarahisar
 
Facebook Sayfası
Firma Harita Konumu
Firmanın İlanları
Firma Haberleri
Personel İlanları
Firma Detayları
  • Saygınlar Tarım Makinaları Afyonkarahisar
    Ortalama Puan 0.00
Firma Yetkili Saygınlar
Telefon/Fax 0 272 229 3723  0 272 2293812
Gsm Numarası 00000000000
Firma Adres Ali Çetinkaya Bulvarı, Gazlıgöl Yolu Üzeri No:59 AFYONKARAHiSAR - Fabrika Adres: Organize Sanayi Bölgesi 1. Cadde 6. Sokak No: 2 AFYONKARAHiSAR
Şehir / İlçe Afyonkarahisar / Afyonkarahisar
Mail Adresi info@sayginlarmakina.com
Web Adresi http://sayginlarmakina.com/
Firma Tanıtım

Saygınlar Tarım Makineleri, 1984 Yılında Hasan Hüseyin SAYKILI ve kardeşi S. Ahmet SAYKILI tarafından kurularak, Afyonkarahisar ili ve bölgesinin çeşitli makine ve makine ekipmanlarını karşılamak üzere hizmet vermeye başladı. Kurulduğu günlerde sadece traktör kabinleri ve römorklar üreten firma, 27 yıllık sürecin sonunda bugün üretimini tarım makinelerinden otomotive, inşaat sanayinden sanayi makinelerine kadar birçok alana yaydı. Yeni gelişmeleri yakından takip eden Saygınlar, yaptığı AR-GE ve inovasyon çalışmaları ile hem ürün gamını genişletiyor hem de büyümesini sürdürüyor.

Ülkemizin Et ve Süt üretiminde Sağlıklı Gelişimi desteklemek amacıyla yaptığı çalışmalar neticesinde küçük ölçekli çiftlikler için 220 WATT ELEKTRİK MOTORUYLA ÇALIŞAN YEM KARMA MAKİNASI ÜRETEN FİRMANIN BU ÜRÜNÜ TRAKTÖRE VE SANAYİ ELEKTRİĞİNE BAĞIMLI OLMADAN 220 WATT MONOFOZE ELEKTRİK MOTORU VE ÖZEL ŞANZIMANLA GÜÇ ARTIRIMI YAPARAK YEM KARMA İŞLEMİ YAPABİLMEKTEDİR. Ayrıca sektörde uzman ve öncü olan kuruluşumuz Dünyanın birçok ülkesinde kullanılan, ülkemizde ise Modern besiciliğe geçiş dönemi başlarken yeni ürünümüz YEM KARMA VE DAĞITMA MAKİNALARI’NI imalat departmanımıza almış bulunmaktayız. Bu yeni makinelerle her türlü lifli yem ürününü (uzun saman, Yonca ve ot balyalarını diğer Mısır silajı, pancar kırması veya küspesi, kepek, kaba yemleri) çok seri bir şekilde parçalama ve homojen olarak hazırlama kapasitesine sahiptir. Kesilmesi çok güç ve yüksek nem nedeniyle karıştırılması zor olan ürünlerde bile bu makineler mükemmel bir çalışma sağlamaktadır.

Ayrıca sektörde uzman ve öncü olan kuruluşumuz Dünyanın birçok ülkesinde kullanılan, ülkemizde ise Modern besiciliğe geçiş dönemi başlarken yeni ürünümüz YEM KARMA VE DAĞITMA MAKİNALARI’NI imalat departmanımıza almış bulunmaktayız. Bu yeni makinelerle her türlü lifli yem ürününü (uzun saman, Yonca ve ot balyalarını diğer Mısır silajı, pancar kırması veya küspesi, kepek, kaba yemleri) çok seri bir şekilde parçalama ve homojen olarak hazırlama kapasitesine sahiptir. Kesilmesi çok güç ve yüksek nem nedeniyle karıştırılması zor olan ürünlerde bile bu makineler mükemmel bir çalışma sağlamaktadır.

Üretim bandımızda Traktör Römorkları, Cenaze Yıkama ve Mork Römorkları, Forklif Taşıma Römorkları, Yem Karma ve Dağıtma Makineleri, Su ve Akaryakıt Tankerleri, Yükleme kepçeleri, Çizer pullukları, Kültivatörler’e kadar birçok Tarım makineleri imalatını gerçekleştiriyoruz. Ayrıca inşaat sektörü için saç kalıpları, çelik kapı kasaları, saç kesme, kıvırma çelik konstrüksiyon işleri, sanayi sektörü yönelik olarak, süpürge makineleri, yol süpürme, yıkama ve ilaçlama makineleri, akaryakıt depolama ve basınçlı tankları imal etmekteyiz.

Firma Şubeleri
Firmanın Ürünleri
İlan Başlığı İlan Türü İlan Tarihi
Facebook Yorumları
Disqus Yorumları
Saygınlar Tarım Makinaları Afyonkarahisar ( Firma ve Sektör Rehberi)
2 0.00 Oylama - "Saygınlar Tarım Makinaları Afyonkarahisar" Saygınlar Tarım Makineleri, 1984 Yılında Hasan Hüseyin SAYKILI ve kardeşi S. Ahmet SAYKILI tarafından kurularak, Afyonkarahisar ili ve bölgesinin çeşitli makine