• Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • Rss
Şenler Hotel Hakkari - Yüksekova/Hakkari
İsyerlerim.Com | Sektörlerin Buluşma Noktası
Bu Alana Reklam Verin.
Şenler Hotel Hakkari
Hakkari/Yüksekova
 
Facebook Sayfası
Firma Harita Konumu
Firmanın İlanları
Firma Haberleri
Personel İlanları
Firma Detayları
  • Şenler Hotel Hakkari
    Ortalama Puan 0.00
Firma Yetkili Otel Rezervasyon
Telefon/Fax 0 (438) 211 38 08  0 (438) 211 55 12
Gsm Numarası 0 530 326 62 98
Firma Adres Bulvar Caddesi No : 38 Çarşı Merkezi Hakkari / Türkiye
Şehir / İlçe Hakkari / Yüksekova
Mail Adresi info@senlerhotel.com
Web Adresi http://www.senlerhotel.com/
Firma Tanıtım

ŞENLER OTEL işletmesi ve kuruluşu tamamiyle Şenler Turizm ve İnş. Aş 'ye aittir. Şenler Turizm ve İnşaat Anonim şirketi unvanı altında 1990 seneninde heyetmiş ve 1993 seneninde ticari faaliyetlerine başlamıştır. Ağlarını Van ve Ankara’da genişletmiş, daha sonrasında Ankara’da 3 Yıldızlı otel Uzun JOLLY’i açmışlardır. 2005 seneninde açılan ve Ankara’da bulunan Uzun JOLLY Otel; 3 yıldızlı otel standartlarına sahip olup bilhassa VIP profile hitap eden, 54 odalı 108 Yatak kapasiteli bir oteldir. Bu otelimizde konuklar ayrılmadan önce kendilerini hanelerindeymiş gibi hissettiklerini söyleyerek memnuniyetle ayrılırlar.

​Şirketimiz kurulduğu günden bu yana mahalli ihtiyaca dayalı ve arz öğrenci bağlı işlerden özellikle konaklama tesisimiz 1993 seneninde Turizm ve işletme olarak heyetmiş Aynı sene faaliyet vermeye başlamıştır. Kuruluşumuzdan bu yana işletmemizin gelişme gösterdiği süreç natif turizmin gelişme gösterdiği sürece parelel ve yerel kalkınmaya endeksli bir seyir izlemiştir. Şenler Oteli Turizm işletme yolunda ilerleyen, fiziki yapılarının yanı sıra konuk hizmet kalitesini çok önem veren, standartları oluşturma, uygulama, denetleme ve sık sık personel eğitimi verme gibi konularda çalışmalar yürüten, misafir memnuniyeti için her daim yenilikleri takip eden oteldir. Hakkari şehrimizde sizlere Güney Doğunun Mistik havası ve şehri çevreleyen dağların huzur veren yeşilliği içinde konaklama hizmeti sunmaktayız. Hakkari çarşı merkezinde yer alan otelimiz konforlu ve huzurlu bir konaklama yapabilmeniz için tüm ayrıntıları dikkate almakta ve müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmayı kendine görev edinmektedir.

Firma Şubeleri
Firmanın Ürünleri
İlan Başlığı İlan Türü İlan Tarihi
Facebook Yorumları
Disqus Yorumları
Şenler Hotel Hakkari ( Firma ve Sektör Rehberi)
2 0.00 Oylama - "Şenler Hotel Hakkari" ŞENLER OTEL işletmesi ve kuruluşu tamamen Şenler Turizm ve İnş. Aş ye aittir. Şenler Turizm ve İnşaat Anonim şirketi unvanı altında 1990 yılında kurulmuş ve 199