• Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • Rss
Seramik San. ve Tic. A.Ş. - Turgutlu/Manisa
İsyerlerim.Com | Sektörlerin Buluşma Noktası
Bu Alana Reklam Verin.
Seramik San. ve Tic. A.Ş.
Manisa/Turgutlu
 
Facebook Sayfası
Firma Harita Konumu
Firmanın İlanları
Firma Haberleri
Personel İlanları
Firma Detayları
  • Seramik San. ve Tic. A.Ş.
    Ortalama Puan 0.00
Firma Yetkili Satış
Telefon/Fax +90 236 313 96 13  +90 236 313 77 64
Gsm Numarası 00000000000
Firma Adres Organize Sanayi Bölgesi 45401 Turgutlu Manisa / Türkiye
Şehir / İlçe Manisa / Turgutlu
Mail Adresi satis@seramiksan.com.tr
Web Adresi http://www.seramiksan.com.tr/
Firma Tanıtım

Turgutlu endüstrisinin önde gelen kuruluşlarından, Bloksan A.Ş. nin ortakları tarafından 1990 yılında kurulan Seramiksan, 1994 yılında üretime başladı. 

Seramiksan, gelişen teknoloji ve büyüme anlayışı ile üretimini her yıl artırarak 2011 yıllında 28 milyon m²’lik üretim kapasitesine ulaştı. 

Yüksek üretim kapasitesiyle Türkiye ve dünyada sayılı üreticiler arasında yerini alan Seramiksan, yer karosu, duvar karosu, sırlı granit, teknik granit, dış cephe kaplaması ve yapı kimyasalları ürünleri ile bir dünya markası olma yolunda hızla ilerliyor. 

Seramiksan halen 500 bin m² açık ve 150 bin m² kapalı alana sahip fabrikasıyla , Turgutlu Organize Sanayi Bölgesi'nde; İzmir’e 45 km., Manisa’ya 22 km. ve Turgutlu’ya 5 km. mesafede faaliyetlerini sürdürüyor. Seramiksan hızla büyüyen yapısı ile bugün, yer ve duvar karoları, sırlı ve teknik porselenler, bordür ve dekoratif ürünler, dış cephe kaplaması, seramik sağlık gereçleri (vitrifiye) ve yapı kimyasalları üreten bir sanayi kuruluşudur. 

Çağdaş, yenilikçi ve farklı beğenilere yanıt verebilecek koleksiyonlar hazırlayan Seramiksan, üretim kalitesine paralel, gününde teslimat ve istikrarlı fiyat politikası ile müşterilerinde yarattığı güvenle birlikte gerek yurt içi gerekse yurt dışı müşterilerinin sayısını her geçen gün arttırmaktadır. 

İlk defa Seramiksan tarafından NANO teknoloji uygulanarak üretilmiş parlak Nano Tech granitler, Soluble Salt teknolojisi ile üretilmiş hem yüzeyi desenli hem de parlatılmış granitler, yarı mat-yarı parlak anti-slip kaymaz yüzey sırlı Lappato granitler ve doğanın renklerini, desenlerini 3 boyutlu dijital baskıyla mekanlara taşıyan Digiart karoların yanı sıra seramik sağlık gerçleri, Seramiksan’ın iddialı ürün gamı arasında yerini alıyor.

Firma Şubeleri
Firmanın Ürünleri
İlan Başlığı İlan Türü İlan Tarihi
Facebook Yorumları
Disqus Yorumları
Seramik San. ve Tic. A.Ş. ( Firma ve Sektör Rehberi)
2 0.00 Oylama - "Seramik San. ve Tic. A.Ş." Turgutlu endüstrisinin önde gelen kuruluşlarından, Bloksan A.Ş. nin ortakları tarafından 1990 yılında kurulan Seramiksan, 1994 yılında üretime başladı. Sera