• Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • Rss
Sistem Patent Marka Danışmanlık Hizmetleri - Sarıyer/İstanbul
İsyerlerim.Com | Sektörlerin Buluşma Noktası
Bu Alana Reklam Verin.
Sistem Patent Marka Danışmanlık Hizmetleri
İstanbul/Sarıyer
 
Facebook Sayfası
Firma Harita Konumu
Firmanın İlanları
Firma Haberleri
Personel İlanları
Firma Detayları
  • Sistem Patent Marka Danışmanlık Hizmetleri
    Ortalama Puan 0.00
Firma Yetkili Sistem Patent
Telefon/Fax 0 850 533 0 888  0 850 533 0 888
Gsm Numarası 0 850 533 0 888
Firma Adres Bilim Sokak Sun Plaza Kat:13/4 Maslak-Sarıyer - İstanbul
Şehir / İlçe İstanbul / Sarıyer
Mail Adresi info@sistempatent.com.tr
Web Adresi http://www.sistempatent.com.tr/
Firma Tanıtım

Sistem Patent Anonim Şirketi 1999 yılında Sınai Mülkiyet hakları olan Marka, Patent ve Tasarım vekillik hizmetleri ve telif hakları tescili alanında faaliyet göstermeye başlamıştır.
 
Yurtiçinde İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Konya, Adana, Antalya, Eskişehir, Manisa illerinde olmak üzere yurt dışında ise Almanya ve Rusya’ da merkezlerinde hizmet vermektedir.
 
Sınai Mülkiyet hakları alanında firmalara Türkiye ve dünya pazarlarında yön gösterme ve dünya pazarlarında bu hakları kazanması konusunda en yeni teknoloji ile hizmet vermeyi kendisine ilke edinmiştir.
 
Bünyesinde barındırdığı lisans ve lisansüstü mezunu personel ile ve sürekli eğitim felsefesi ile iç eğitimlerle firmalara en iyi hizmeti sunmayı amaç edinmiştir.
 
Bu doğrultuda Global Iso 9001 Kalite Yönetim sistemi ve Iso 10002 Müşteri Memnuniyet Standardını uygulayan alanında Türkiye de ilk ve tek firmadır. Uluslararası denetim firması tarafından periyodik olarak kendisini sürekli iyileştirmeyi amaç edinerek denetime tabi tutmaktadır.
 
Yine Türkiye’de TSE 13340 Marka ve patent Danışmanlık standardına sahip ve Tse tarafından periyodik olarak denetime tabi bir şirkettir.
 
Yine müşterilerinin sadece bu hakları edinim değil hakları elde ettikten sonraki hakların korunması ve tecavüzü ile ilgili gerek ulusal gerekse Uluslararası alanda karşılaşacağı hukuki süreçlerle ilgili deneyimli hukukçuları ile müvekkillerine destek vermiştir.

Firma Şubeleri
Firmanın Ürünleri
İlan Başlığı İlan Türü İlan Tarihi
Facebook Yorumları
Disqus Yorumları
Sistem Patent Marka Danışmanlık Hizmetleri ( Firma ve Sektör Rehberi)
2 0.00 Oylama - "Sistem Patent Marka Danışmanlık Hizmetleri" Sistem Patent Anonim Şirketi 1999 yılında Sınai Mülkiyet hakları olan Marka, Patent ve Tasarım vekillik hizmetleri ve telif hakları tescili alanında faaliyet gö