• Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • Rss
Süreç Patent Danışmanlık - Bakırköy/İstanbul
İsyerlerim.Com | Sektörlerin Buluşma Noktası
Bu Alana Reklam Verin.
Süreç Patent Danışmanlık
İstanbul/Bakırköy
 
Facebook Sayfası
Firma Harita Konumu
Firmanın İlanları
Firma Haberleri
Personel İlanları
Firma Detayları
  • Süreç Patent Danışmanlık
    Ortalama Puan 0.00
Firma Yetkili İrfan Yadikar
Telefon/Fax 0212 570 88 82  0212 452 77 70
Gsm Numarası 0532 138 48 70
Firma Adres şirinevler mah maraşal fevzi çakmak cd 1. sk no:2 kat:5 şirinevler
Şehir / İlçe İstanbul / Bakırköy
Mail Adresi surec@surecpatent.com
Web Adresi http://www.surecpatent.com
Firma Tanıtım

SÜREÇ PATENT ® ; Marka Tescil,Patent Tescil,Endüstriyel Tasarım ve Coğrafi işaretler konusunda yurt içi ve yurt dışında, profesyonel genç ve dinamik kadrosu ile hizmet veren; Sınaî mülkiyetin etkin ve yaygın kullanımını sağlayarak yaratıcılığa ve yeniliğe teşvik eden, sınai mülkiyet bilincini ve bilgisini ülke geneline yaymayı kendisine hedef edinen bir kurum olarak 2013 yılında İstanbul da kurulmuştur.

Süreç Patent gelişen süreç içerisinde bugünün şartlarına uygun olarak yenilenen teknik donanımı anımı yola çıkarak prensip edinilen gizlilik, dürüstlük ve güven ilkeleri, mevzuata ve meslek ilkelerine bağlılık anlayışıyla, haksız rekabet ve taklitle mücadele de Türkiye’nin önde gelen marka patent kuruluşları arasındaki yerini almaktadır. Sürekli gelişen koşullara göre kendini yenileyen, olaylara profesyonel olarak yaklaşan, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda faaliyetlerimizde yüksek sürat ile problem çözme ve çözüm üretme amacına hizmet ederek müşteri memnuniyetini en üst seviyede gerçekleştirmek Kalite Politikası olarak benimsenmiştir. Müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutarak, dünyadaki yenilik ve gelişmelere karşı duyarlı, ilkeli, dürüst ve hedefi en iyiyi yakalamak olan SÜREÇ PATENT profesyonel bir ekip ile sizlere çözümler sunmaktadır.

Firma Şubeleri
Firmanın Ürünleri
İlan Başlığı İlan Türü İlan Tarihi
Facebook Yorumları
Disqus Yorumları
Süreç Patent Danışmanlık ( Firma ve Sektör Rehberi)
2 0.00 Oylama - "Süreç Patent Danışmanlık" süreç patent marka patent fikri sınai haklar işlemlerinde hukuki ve müracaat işlemleri hakkında işlem yetkisi olan danışmanlık kuruluşudur