• Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • Rss
TEKNOPARK SOLAR ENERJİ SİSTEMLERİ - Çiğli/İzmir
İsyerlerim.Com | Sektörlerin Buluşma Noktası
Bu Alana Reklam Verin.
TEKNOPARK SOLAR ENERJİ SİSTEMLERİ
İzmir/Çiğli
 
Facebook Sayfası
Firma Harita Konumu
Firmanın İlanları
Firma Haberleri
Personel İlanları
Firma Detayları
  • TEKNOPARK SOLAR ENERJİ SİSTEMLERİ
    Ortalama Puan 5.00
Firma Yetkili ORHAN ÇEKİÇ
Telefon/Fax 02324586878  
Gsm Numarası 05345507519
Firma Adres Ege san. sitesi 8901 sk. no. 42/30 Balatçık Çiğli
Şehir / İlçe İzmir / Çiğli
Mail Adresi info@izmirgunesenerji.com
Web Adresi http://www.izmirgunesenerjisi.net/
Firma Tanıtım

Teknopark  Solar olarak uzman kadro ve çalışanlarımız ile  sürekli gelişen yenilenebilir enerji sektöründe, doğanın bize sunduğu imkanlardan faydalanarak başta güneş enerjisinden elektrik üretimi olmak üzere, sıcak su sistemleri, ısıtma, soğutma ve kurutma sistemlerinin üretimi ve kurulumunda İzmir merkezli olmak üzere ve Türkiye’nin diğer bölgelerinde hizmet sunmaktayız

Solar enerji alanında OFF-GRİD ve ON-GRİD sistemlerde  Kapsamlı bir ürün yelpazesi ve bu alandaki mühendislik deneyimimizle hem büyük ticari binalar hem de özel konutlar için farklı çözümler geliştirmekteyiz. . Güneş enerjisi ile elektrik üretim teknolojileri maalesef ülkemize son 4-5 yıl içerisinde girmiş olmakla beraber bu konunun önemi gün geçtikçe artmış ve bilinçli yatırımcılarımız ve yurttaşlarımız sayesinde  yaygın bir şekilde kullanılmaya başlanmıştır.ÖZELLİKLE  LİSANSSIZ GES YASASININ  REVİZE EDİLMESİNDEN SONRA 2015 yılında on-grid (şebekeye bağlı) güneş enerjisi ülkemizde patlama yapmıştır. 2015 AĞUSTOS ayı itibariyle ülkemizde kurulu ges santralleri gücü 230 MW a ulaşmıştır. 2016 sonunda da 1400 MW a ulaşması beklenmektedir. Bu veriler gösteriyorki GÜNEŞ ENERJİSİNE yatırım çok akıllı bir yatırım olup ülkemiz şartlarında kurulum maliyetini 6 yılda amorti etmektedir ve PANELLERİN KULLANIM ÖMRÜ 30 yıldan fazladır.

Ayrıca elektrik olmayan ve götürülemeyen  bağ evlerinde yayla evlerinde gibi yerlerde OFF-GRID (ŞEBEKEDEN BAĞIMSIZ) akülü sistemler oralarda yaşayan insanlar için hayatı kolaylaştırıyor.

Ges projelerimizin yanında rüzgar enerjisi alanında da çalışmalarımıza uzman karolarımızla çözümler üretmeye devam etmekteyiz.  Isıtma sistemlerimizde  Merkezi ısıtma , sera ısıtması , su ısıtması olarak üç ana kolda sunduğumuz  sistemlerimiz ve endüstriyel uygulamalar  meyve sebze kurutulmasında kullanılabilecek en verimli ısı maliyetini en aza indirecek sistemlerimiz ile  hem doğayı hem de cebinizi koruyoruz.

Firma Şubeleri
Facebook Yorumları
Disqus Yorumları
TEKNOPARK SOLAR ENERJİ SİSTEMLERİ ( Firma ve Sektör Rehberi)
2 5.00 Oylama - "TEKNOPARK SOLAR ENERJİ SİSTEMLERİ" Teknopark Solar olarak uzman kadro ve çalışanlarımız ile sürekli gelişen yenilenebilir enerji sektöründe, doğanın bize sunduğu imkanlardan faydalanarak başta