• Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • Rss
TOPRAK SANDIK ODASI - Akdeniz/Mersin
İsyerlerim.Com | Sektörlerin Buluşma Noktası
Bu Alana Reklam Verin.
TOPRAK SANDIK ODASI
Mersin/Akdeniz
 
Facebook Sayfası
Firmanın İlanları
Firma Haberleri
Personel İlanları
Firma Detayları
  • TOPRAK SANDIK ODASI
    Ortalama Puan 0.00
Firma Yetkili Alaatdin
Telefon/Fax 03243985699  03243985699
Gsm Numarası 5368279663
Firma Adres kültür mah 4312 sok no 18
Şehir / İlçe Mersin / Akdeniz
Mail Adresi toprakikinciel@hotmail.com
Web Adresi http://www.mersintopraksandikodasi.com
Firma Tanıtım

kültür mah 4312 sok no 18

Mersin,de  ikinci el eşya alım satım işi yapan Mersinin en kaliteli ve en ucuz Spot ve ikinci el eşya satan ikinci el eşya firmamıza gelerek çok ucuza 2. el eşyalar satın alabilir veya ikinci el eşyalarınızı çok yüksek fiyatlardan satabilir, bu saye de siz de çok kazançlı çıkabilirsiniz. İkinci el eşya sektörün de kazançlı çıkmak çok önemli bir şeydir ama biz sadece müşteri memnuniyeti üzerine çalışmaktayız.

Her türlü 2. el eşya gereksinimlerinizi biz seve, seve karşılar ve sizleri en iyi şekil de memnun ederiz. Eğer siz de Mersin il ve ilçelerinde oturuyor veya ikametgah ediyorsanız hemen Mersin 2. el eşya satanlar ve Mersin ikinci el eşya alanlar dükkanımıza gelip kendinize sıfır kalitesin de muhteşem 2 . el eşyalar edinebilirsiniz. Mersin,de 2. el eşya alım satım firması arıyorum ama bir türlü bulamadım diyorsanız eğer artık aramaktan vazgeçmelisiniz. Çünkü aradığınız hem kaliteli hem ucuz  2. el eşya satan yer biziz, hem de Mersinin her semtinde 2. el eşya alanlar firmasıyız. Mersinin her semtin de her türlü ikinci el eşya ihtiyaçlarınızı severek karşılıyoruz.

Eğer sizler de hemen 2. el eşyalara sahip olmak istiyorsanız bize 2. el eşya web sitemiz üzerinden ulaşın.[http://www.mersin2elesya.net] Sitemiz de yazılı olan ikinci el eşya iletişim numaralarından bizi arayabilir ve çok kaliteli ikinci el eşyalara sahip olur iken, eski 2. ele düşmüş olan eşyalarınızı da bize satarak bütçenizi artırabilirsiniz. Bu saye de çok karlı çıkabilirsiniz.

Mersin,de 2. el eşya alım satım firmamızı hemen arayın, siz de kazançlı çıkın. Mersinin  en iyi ikinci el eşya alanlar ve 2. el eşya satanlar olarak müşterilerimizin memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Eğer siz de ikinci el eşya alırken beni memnun etsinler, hiç bir sıkıntı çıkmasın ve aklımda soru işareti kalmasın diyorsanız hemen bizimle iletişime geçmeli ve kalitemizi kendi gözleriniz ile görmelisiniz. Ne duruyorsunuz, arayın bizi!

Firma Şubeleri
Firmanın Ürünleri
İlan Başlığı İlan Türü İlan Tarihi
Facebook Yorumları
Disqus Yorumları
TOPRAK SANDIK ODASI ( Firma ve Sektör Rehberi)
2 0.00 Oylama - "TOPRAK SANDIK ODASI" MERSİN GENELİNDE HİZMET VEREN TOPRAK SANDIK ODASI.0536 827 96 63. BİZİ ARAYIN DEĞERLENDİRMEYİ DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ HER TÜR YENİ ve İKİNCİ EL EV EŞYALARINIZI,BEYAZ EŞYAL