• Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • Rss
Transfer TR Vip Havalimanı Transfer Hizmetleri - Bodrum/Muğla
İsyerlerim.Com | Sektörlerin Buluşma Noktası
Bu Alana Reklam Verin.
Transfer TR Vip Havalimanı Transfer Hizmetleri
Muğla/Bodrum
 
Facebook Sayfası
Firmanın İlanları
Firma Haberleri
Personel İlanları
Firma Detayları
  • Transfer TR Vip Havalimanı Transfer Hizmetleri
    Ortalama Puan 0.00
Firma Yetkili Emel Şenkal
Telefon/Fax 5422370524  
Gsm Numarası
Firma Adres Kumbahçe mahallesi Atatürk cad. No:68/A
Şehir / İlçe Muğla / Bodrum
Web Adresi http://www.transfertr.com/
Firma Tanıtım

Transfer TR olarak özel ulaşım ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Bunun için geniş araç filomuz bulunuyor. Bu da tercih edilebilecek oldukça fazla modeller olduğu anlamına geliyor. Genel olarak müşterilerimiz hangi araç modellerini tercih edebildiklerini ve fiyatlarını merak etmektedirler. Biz transfer hizmetini çok daha kolay bir şekilde sağlayabilmek amacıyla geliştirdiğimiz web sitemiz üzerinde, sahip olduğumuz araç modellerini ve hangi modelin, hangi yön için ne kadar bir ücret gerektireceğini belirttik. Aktif olduğumuz özel transfer havalimanı noktalarında havalimanı transfer firmaları arasında olabilecek en uygun fiyatları sağlarken aynı zamanda hizmet kalitemizden de ödün vermiyoruz.

 

Vip havalimanı transfer hizmetimiz tamamen müşterimize özel istekler ile geliştirilmiş bir ulaşım hizmetidir. Araçlarımız özel olarak dizayn edilmiş, yeni ve rahat modellerden oluşmaktadır. Bu araçlar aynı zamanda farklı hacimlere sahiptir. Bu sayede belli bir etkinliğe gidecek kalabalık gruplar ve özel eşyaları en iyi bir şekilde taşınabilmektedir.

 

Hizmet sağladığımız şu an Türkiye’nin en aktif havalimanları ve aynı zamanda en çok özel transfer hizmetine ihtiyaç duyulan noktalar ve hizmet kalitemizi aynı zamanda uygun fiyat prensibi ile geliştirmeye devam ettiğimiz son yıllarda pek çok yeni müşterimizi kazandık ve kazanmaya da devam etmekteyiz. Aktif olarak hizmet sağladığımız havalimanı noktaları Bodrum havalimanı, Dalaman havalimanı, Antalya havalimanı, Alanya havalimanı, İstanbul Atatürk havalimanı, İstanbul Sabiha Gökçen havalimanı.

Firma Şubeleri
Firmanın Ürünleri
İlan Başlığı İlan Türü İlan Tarihi
Transfer TR Vip Havalimanı Transfer Hizmetleri ( Firma ve Sektör Rehberi)
2 0.00 Oylama - "Transfer TR Vip Havalimanı Transfer Hizmetleri" Başta Bodrum havalimanı transfer hizmeti olmak üzere bir çok bölgede vip araçlar ile 7/24 transfer hizmeti sağlamaktayız.