• Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • Rss
yozgat çiçekçilik - Yozgat/Yozgat
İsyerlerim.Com | Sektörlerin Buluşma Noktası
Bu Alana Reklam Verin.
yozgat çiçekçilik
Yozgat/Yozgat
 
Facebook Sayfası
Firma Harita Konumu
Firmanın İlanları
Firma Haberleri
Personel İlanları
Firma Detayları
  • yozgat çiçekçilik
    Ortalama Puan 5.00
Firma Yetkili fatih akses
Telefon/Fax 3542170456  3542170456
Gsm Numarası 5462050107
Firma Adres Merkez:sorgun caddesi ,çiçek sokak no 4, YOZGAT şube 2akdağmadeni bulavarı yerköy caddesi,No 4/fboğazlıyan Şube 3,çekerek sitesi,no 21sarıkaya saraykent YOZGAT
Şehir / İlçe Yozgat / Yozgat
Mail Adresi yozgatcicekcilik@hotmail.com
Web Adresi http://www.yozgatcicekcilik.com.tr
Firma Tanıtım

Yozgat Çiçekçilik, 2000 yılında Türkiye'de kurulmuş, Yozgat'ta işletmesi olan bir çiçek üretimi ve çiçekçi hizmeti işletmesidir.

 

2015 yılında Çiçekçiler Birliği bünyesine katılmasının ardından İnternet hizmetlerine başlayan işletme; çiçek,çiçekçilik,bitki bakımı,ve ürünleri,bahçe ve peyzaj sektörlerinde faaliyette bulunan üretim ve pazarlama bayilerine sahiptir.

 

Ar-Ge yatırımı yaparak kendi hizmet ağını kendi üreten Yozgat çiçekçilik, gül, karanfil, cehirlik lalesi, lale soğanı, lilyum gibi çiçekli ürünlerinde yetiştirilmesine destek olmaktadır. Yozgat ilk defa İnternet üzerinden doğduran hizmet verebilen sistemi geliştirerek Türkiye'de 2014 yılının Haziran ayında tanıtan, Dünyada'da ise uluslar arası çiçekçilik sektöründe bunu duyuran Yozgat çiçekçilik müşteri odaklı aracısız hizmete verdiği önemi ve yenilikçiliğini bir kez daha kanıtlamıştır. Yozgat'ın ilk çiçekçilik İnternet ağına ve üretim tesisine sahip olan Yozgat çiçekçilik,çiçek ve nikah şekeri son 5 yılda Yozgat ilinde sektörün lideridir.

 

2014 yılı sonuçlarına göre Yozgat çiçekçilik, Çiçek pazarındaki Türkiye iç pazarının % 0,2, Yozgat'ın çiçek satışlarında ise % 53 pazar payına sahiptir. 2014 yılını takiben yapay çiçek ürünlerini tesislerinde amal etmek ve toptan satışını Yozgat üretmeye başlamıştır. ayrıca kendine ait bedava firma rehberi ilede hizmete devam etmektedir.

 

Firma Şubeleri
Firmanın Ürünleri
İlan Başlığı İlan Türü İlan Tarihi
Facebook Yorumları
Disqus Yorumları
yozgat çiçekçilik ( Firma ve Sektör Rehberi)
2 5.00 Oylama - "yozgat çiçekçilik" Yozgat çiçekçilik ve nikah şekeri hizmetleri,yozgatta ,sorgundaki ,Yerköy deki ,akdağmadenindeki,alaca ile çekerek-alaca-kadışehrinden-boğazlıyanda ve şefaatli