• Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • Rss
Zirve Nakış - Bayrampaşa/İstanbul
İsyerlerim.Com | Sektörlerin Buluşma Noktası
Bu Alana Reklam Verin.
Zirve Nakış
İstanbul/Bayrampaşa
 
Facebook Sayfası
Firma Harita Konumu
Firmanın İlanları
Firma Haberleri
Personel İlanları
Firma Detayları
  • Zirve Nakış
    Ortalama Puan 0.00
Firma Yetkili Ahmet Nişanyeri
Telefon/Fax (0212) 567 7211  
Gsm Numarası (0212) 567 698
Firma Adres Maltepe Cad. Alba San. Sit. C Blok 2. Kat No: 216-217-218 Bayrampaşa, Türkiye - İstanbul
Şehir / İlçe İstanbul / Bayrampaşa
Mail Adresi zirvenakis@zirvenakis.com
Web Adresi http://www.zirvenakis.com
Firma Tanıtım

Zirve Nakış Tekstil Turizm Ltd. Şti . 1989 yılında Ahmet  Nişanyeri tarafından kurulmuştur. 1961 yılında Kayseri’de doğan Ahmet Nişanyeri  1978 de İstanbul’a gelerek Gedikpaşa’da mekanik nakış makinesinde makineci olarak işe başlamıştır.

Zirve Nakış Tekstil firmasının 1989 yılında temelleri iki adet Zang marka mekanik nakış makinesi ile atılmıştır. 1990 yılında ilk çok başlı elektronik nakış makinesini alarak ve çoğunlukla ihracat yapan  firmalarla çalışarak firma büyümesine devam etmiştir. Bugün çok başlı son sistem tam elektronik 3 adet Borudan (15 kafa, 9 iğne) ve 2 adet Tajima (15 kafa,12 iğne) makine parkı ve vardiya sistemiyle 20 personeli istihdam eden Zirve Nakış üretiminin %60 ını ihracat yapan firmalar için gerçekleştirmektedir. Desen ve numune çalışmalarıda firma bünyesinde yürütülmektedir.

1990 yıllarda Körfez Krizi’nin patlak vermesi ile işlerde durgunluk başlamış sektör bundan çok etkilenmiş ve büyüme hızı azalmıştır.

Krizden sonra işlerin tekrar yoğunlaşması ile birlikte büyük bir nakışçı patlaması olmuştur.  Nakış makinesi satan firmalar çok cazip fiyatlarda ve koşullarda makineleri piyasaya sundular, bunu gören farklı meslek grubundan insanlar varını yoğunu satarak peşinatı verip nakış makinesi aldılar. Bu hızlı artış nakış fiyatlarını ve kalitesini olumsuz yönde etkilemiştir. Bunu fırsat bilen bize iş yaptıran imalatçılar istedikleri fiyata iş yapmaya zorladılar. İşi bilmeyen nakışçılar bu yükü daha fazla taşıyamadı ve makinelerini iade etmek zorunda kaldılar.

Teknoloji çağına ayak uyduramayıp kalite ve bilgiyi birleştiremeyen işletmeciler halen aynı sorunları yaşamakta ve piyasa fiyatlarının çok  etmektedir.  çalışmaktadırlar.
 

Firma Şubeleri
Firmanın Ürünleri
İlan Başlığı İlan Türü İlan Tarihi
Facebook Yorumları
Disqus Yorumları
Zirve Nakış ( Firma ve Sektör Rehberi)
2 0.00 Oylama - "Zirve Nakış" Krizden sonra işlerin tekrar yoğunlaşması ile birlikte büyük bir nakışçı patlaması olmuştur. Nakış makinesi satan firmalar çok cazip fiyatlarda ve koşullarda m