• Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
  • Rss
E-Bülten Gönderimi
İsyerlerim.Com | Sektörlerin Buluşma Noktası
Bu Alana Reklam Verin.
Sayfalar
E-Bülten Gönderimi

E-bülten gönderimi


Sayın Üyelerimiz, Ziyaretçilerimiz;

Sitemizin tüm üye ve ziyaretçilerine yeni hizmeti; e-bülten gönderim hizmetidir.

E-bülten gönderimi; tamamen izinli e-bülten gönderim alt yapısıyla ürün, firma, kampanya ve hizmetlerinizin tanıtımını e-mailyöntemiyle binlerce kişiye tanıtma hizmetidir.

Şuan için; tamamı 11.180 aboneye ( sayı sürekli artmaktadır. ) tek seferlik, tasarımlı e-mail bülteni ile; opt-in ( izinli ) biçimde gönderilmektedir.
 

Gönderim sonuçları, sistem üzerinden takip edilebilmektedir.

Tıklamalar, listeden çıkışlar, açılma oranları, hangi bağlantıya ne kadar tıklandığına kadar tüm detaylar; gönderim sonrası hizmet bitiminde görseller ile sunulmaktadır.

Bir defaya mahsus ( Her firma, kampanya, ürün için ) ; 100 TL ile ücretlendirilmektedir. Toplam hizmet süresi 3 gün olmakla beraber, 3. gün içerisinde; gönderim sonrası tüm raporlar sunulmaktadır.

Hizmetimizden faydalanmak için iletişim sayfamızdan iletişime geçmeniz yeterlidir.

Not : Gönderim yapılacak e-bülten tasarımı tamamen müşterimize aittir. Gönderilecek e-bülten tasarımı html tasarım halinde olmalıdır. Veya; herhangi bir web sitesi ortamına aktarılması yeterlidir. Sistemimiz, eklediğiniz tasarımı otomatik çekebilmektedir. Bağlantı verilecek, buton veya görseller muhakkak gönderimden önce tarafımıza bildirilmelidir. Herhangi bir bülten tasarımı olmayan müşterilerimiz için; sistemimizdeki 50 adet hazır tasarımdan herhangi biri, isteği doğrultusunda tarafımızdan düzenlecektir.


Kredi Kartı ile Hemen Satın Al

Gönderimler tamamen kendi istekleriyle büllten alımına açık olan kişi / firmalara gönderilmektedir. Listeden çıkış özelliği ile; yasal açıdan herhangi bir sorun teşkil etmeyecek şekilde gönderimler yapılır.